Aktualności

Czas radosnej zabawy. Lodowisko w Pomiechówku zaprasza na zimowe szaleństwo

06-02-2018

Sezon łyżwiarski w gminie Pomiechówek ruszył 15 stycznia i potrwa do początku marca - przy założeniu, że będzie utrzymywała się odpowiednia temperatura. Na miejscu znajduje się ślizgawka o wielkości 800 m2, która gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po tafli lodowej.

Kto jeszcze nie spróbował jazdy na łyżwach, koniecznie musi nadrobić zaległości. To doskonała propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, bez względu na wiek. Jazda na łyżwach uprawiana regularnie jak wszystkie inne sporty powoduje, że zwiększa się poziom endorfin – jesteśmy bardziej pozytywnie nastawieni do życia, poprawia się sprawność umysłu, zdolność koncentracji i odporność na stres.

Bezpłatne, bezpieczne i mobilne lodowisko zlokalizowane jest przed halą sportową w Pomiechówku, przy ul. Szkolnej 3. Na lodowisko można wybrać się bez własnych łyżew.

Na miejscu działa również wypożyczalnia łyżew, która zlokalizowana jest tuż obok ślizgawki. Na wszystkich użytkowników czeka zawsze gładki lód, o który dba maszyna rolba.

Przypominamy, że lodowisko jest otwarte 7 dni w tygodniu. Poniżej przedstawiamy regulamin korzystania z gminnego lodowiska i godziny otwarcia:

 

Poniedziałek-Czwartek

15:00-20:00

przerwa techniczna

 17:30-18:00

Piątek

15:00-21:00

przerwa techniczna

17:30-18:00

Sobota

10:00-21:00

przerwa techniczna

14:30-15:00

17:30-18:00

Niedziela

10:00-20:00

przerwa techniczna

14:30-15:00

17:30-18:00

 

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl