Aktualności

Czyste powietrze - spotkanie informacyjne

10-09-2018

Wójt Gminy Pomiechówek informuje, że spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze”  odbędzie się 9 października 2018 r. o godz. 18.00 w Centrum Integracji Społecznej w Pomiechówku przy ul. Nasielskiej 3.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego m. in. na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego. Osoby zainteresowane dofinansowaniem będą mogły składać wnioski w Wojewódzkich Funduszach Ochrony Środowiska.

Program jest skierowany do osób fizycznych, które są właścicielami, współwłaścicielami nieruchomości lub posiadają zgodę na budowę.

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl