Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

Dobre praktyki w gminie Pomiechówek

12-09-2018

Zostaliśmy wybrani do zaprezentowania gminnych dokonań w zakresie pozyskiwania środków z PROW 2007-2013 oraz PROW 2014-2020. 

W ostatnich dniach sierpnia w gminie Pomiechówek gościliśmy podczas wizyty studyjnej uczestników Mazowieckiego Kongresu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Gmina Pomiechówek została wybrana do zaprezentowania dobrych praktyk w zakresie wykorzystania funduszy pochodzących ze środków PROW 2007-2013 oraz 2014-2020. Gości po inwestycjach gminnych oprowadził wójt gminy Dariusz Bielecki, odpowiadając na liczne pytania i prezentując doświadczenia w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych na konkretne projekty. 

Oprócz inwestycji zlokalizowanych w centrum Pomiechówka, mazowieccy samorządowcy odwiedzili dwa podmioty gospodarczez terenu gminy Pomiechówek, które również są aktywne na gruncie pozyskiwania środków na swoją działalność - mowa o Wypożyczalni Kajaków ANMAR oraz centrum Ogrodniczym Mir-Garden. 

 

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl