Aktualności

Dwa dni szczepień bez zapisów!

02-06-2021
 
Z uwagi na dodatkowe dawki szczepionki, które otrzymaliśmy, Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w Ośrodku Kultury w Pomiechówku przy ulicy Kilińskiego 1 informuje, że w dniach 17-18 czerwca będzie możliwość szczepień bez zapisów w godzinach 8-13.  Aby zostać zaszczepionym wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszej rejestracji na konkretny termin czy godzinę. Z możliwości zaszczepienia bez zapisów będzie mogła skorzystać każda chętna osoba która posiada aktywne e-skierowanie.
 
 
2 czerwca, na mocy porozumienia z Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim, został otwarty punkt szczepień powszechnych, zlokalizowany w Ośrodku Kultury w Pomiechówku przy ulicy Jana Kilińskiego 1.
 
Jest to drugi punkt w naszej gminie (obok SPZOZ), dzięki któremu więcej osób może zostać zaszczepionych w szybszym czasie.
 
Podczas otwarcia Punktu obecni byli wójt gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki, zastępca wójta Mariusz Łempicki oraz sekretarz urzędu Bożena Śliwińska, a także, z ramienia Nowodworskiego Centrum Medycznego Jolanta Oszust oraz  Monika Knobloch.
 
Punkt obsługują Joanna Konik - magister farmacji oraz Joanna Szlaska, która kwalifikuje do szczepień.
 
Dodatkowo przypominamy, że rejestracja do Punktu odbywa się za pomocą infolinii 989, poprzez e-rejestrację na stronie http://pacjent.gov.pl oraz poprzez SMS na nr 664 908 556 o treści: SzczepimySie.
 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl