Aktualności

Dwa tygodnie z Kicią Kocią w Bibliotece Publicznej

31-10-2019

Kicia Kocia przyjechała do biblioteki z Wydawnictwa Media Rodzina, na specjalne zaproszenie. Obecność popularnej maskotki, z którą dzieci mogły robić sobie zdjęcia, to doskonały sposób na promocję czytelnictwa wśród najmłodszych.

Ponad metrowa maskotka przez cały czas trwania akcji była dostępna w wypożyczalni dla dzieci, aby mali książkowi pasjonaci mogli się z nią zapoznać, pobawić i zrobić zdjęcie. Oprócz indywidualnych rodzinnych sesji zdjęciowych, zorganizowane zostały także specjalne spotkania z Kicią Kocią dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. W piątek, 25 października do biblioteki przyjechały przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Goławicach Pierwszych. Poniedziałkowy poranek, 28 października biblioteka gościła dzieci z grupy "Rybki" ze Szkoły Podstawowej w Starym Orzechowie.

Na spotkaniach pani Ewelina Brakoniecka opowiadała dzieciom o bibliotece i o tym jak należy dbać o książki. Pokazała czym różnią się książki dla dorosłych od tych dziecięcych. Następnie dzieci wysłuchały książki "Kicia Kocia w bibliotece". Elementem kończącym spotkanie było zwiedzanie biblioteki oraz wspólne zdjęcie maskotką Kici Koci.

Radość na twarzach dzieci z przytulania wielkiej maskotki i wspólne z nią zabawy to bezcenne wspomnienia, które pozostaną na długo.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl