Aktualności

Dzień Kobiet w Kosewie

08-03-2018
To już kolejna inicjatywa mająca na celu rozbudzić życie kulturalne tej części gminy. Cieszymy się z możliwości, jakie daje nowy obiekt biblioteczny.
Tym razem w sali TPD gościliśmy Amatorską Grupę Teatralną Goławice, która po mistrzowsku rozbawiła publiczność programem kabaretowym "Dzień z życia kobiety i mężczyzny". Goście bawili się wyśmienicie, oglądając sytuacje z życia codziennego, pokazane z przymrużeniem oka.
Miłym uzupełnieniem występów były tulipany wręczane paniom przez wójta gminy - Dariusza Bieleckiego oraz słodki poczęstunek dla wszystkich gości.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl