IMG_9093.JPG
21.06.2024

Stypendia Wójta Gminy Pomiechówek przyznane!

Podczas dzisiejszych uroczystości oficjalnie kończących rok szkolny 2023/2024 wójt gminy Dariusz Bielecki po raz dwunasty wręczył stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z gminnych szkół. Tym razem wspomniane wyróżnienia trafiły w ręce osiemdziesięciu sześciu uczniów pomiechowskich placówek edukacyjnych! Poniżej prezentujemy pełną listę gminnych stypendystów:

Szkoła Podstawowa im. Wiktora Thomme'e w Pomiechówku

Za wyniki w nauce:
1. Wiktoria Bek
2. Grzegorz Bielecki
3. Kajetan Błoński
4. Jan Bobiński
5. Krzysztof Brański
6. Łukasz Bura
7. Bartosz Chmielak
8. Korneliusz Czajka
9. Maurycy Czajka
10. Alicja Dejek
11. Julia Falak
12. Aleksandra Fijałek
13. Rafał Gajewski
14. Dominika Grad
15. Marta Grzybowska
16. Aleksandra Jakubowska
17. Helena Januszewska
18. Leon Januszewski
19. Maja Jaskólska
20. Ignacy Kazimierczak
21. Mateusz Kędziora
22. Nikola Kloc
23. Anika Konarzewska
24. Nadia Konarzewska
25. Filip Kotecki
26. Magdalena Kozieł
27. Karolina Krawczyk
28. Michał Franciszek Krystosiak
29. Kornelia Kućmińska
30. Natalia Kulisz
31. Iga Kurowska
32. Lena Kurpiewska
33. Bartosz Marciniak
34. Marcel Mrokowski
35. Joanna Myć
36. Oliwier Narębski
37. Hanna Olszewska
38. Weronika Osińska
39. Maja Ostrzyniewska
40. Zofia Pierzchała
41. Alicja Podłucka
42. Małgorzata Romanowicz
43. Zuzanna Rudnicka
44. Filip Rudnicki
45. Nina Rywacka
46. Piotr Sawicki
47. Gabriela Zuzanna Styk
48. Rafał Szczurowski
49. Vitalii Tabak
50. Urszula Tomaniak
51. Liwia Marta Turek
52. Emilia Anna Turek
53. Nina Turłaj
54. Grzegorz Wiktorowicz
55. Stanisław Woźniak
56. Natalia Wyrzykowska
57. Lena Wzorek
58. Diana Zawadzka
59. Aleksandra Ziółek

Za szczególne osiągnięcia sportowe:
1. Hanna Nowakowska

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie

Za wyniki w nauce:
1. Daria Duszyńska
2. Pola Głuchowska
3. Nikola Jaszczyszyn
4. Hanna Maciakiewicz
5. Piotr Maciakiewicz
6. Oliwia Nalewajek
7. Jan Pielach
8. Maria Stopka
9. Tymoteusz Szymański
10. Filip Wiązowski
11. Zuzanna Wołczecka
12. Bartosz Zglejszewski

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Goławicach Pierwszych

Za wyniki w nauce:
1. Iga Borkowska
2. Alicja Fabisiak
3. Kacper Grzegorzewski
4. Maja Matylda Kowalczyk
5. Igor Poleciński
6. Kajetan Przykaska
7. Lena Przykaska
8. Amelia Smardzewska
9. Zuzanna Staniszewska

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku

Za wyniki w nauce:
1. Marek Brański
2. Alicja Frądczyk
3. Aleksander Liśkiewicz
4. Alicja Pasiewicz

Za szczególne osiągnięcia sportowe:
1. Jakub Łęgowski
2. Juliusz Przybylski

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami