IMG_0073.JPG
05.05.2023

Jesteśmy na facebooku!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/GminaPomiechowek.

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia gminy oraz dyskusji w komentarzach. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikat o zmianie organizacji ruchu, a część może być dobrą okazją do rozpoczęcia dyskusji na dany temat.

Zachęcamy  do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi. Poniżej zamieszczamy zasady, które obowiązują na naszym profilu:

 1. Zabrania się umieszczania nieprawdziwych lub niekompletnych treści (tzw. „fake newsów”).
 2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze komercyjnym, reklamowym lub niezwiązanych z głównym celem profilu.
 3. Gmina zastrzega sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów zawierających treści, co do których występować mogą zastrzeżenia co do zgodności z prawem, przyjętymi normami i zasadami współżycia społecznego.
 4. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za dostarczanie treści naruszających prawa osób trzecich, ich dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej.
 5. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem korzystanie z profilu. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści.

Profil jest prowadzony przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Gminy Pomiechówek.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 07.06.2023
  Jubileusz 25-lecia działalności Ognisk TPD na terenie naszej gminy
  Pełne wspomnień i wzruszeń było wczorajsze popołudnie. Wszystko za sprawą jubileuszu 25-lecia działalności Ognisk Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na terenie gminy Pomiechówek.
 • 06.06.2023
  Dzień dziecka za nami
  Za nami Kulturalny Dzień Dziecka połączony z Ekologicznym Piknikiem Rodzinnym. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji o tematyce ekologicznej połączonych z potężną dawką wiedzy o środowisku. Wspólnie tworzyliśmy bomby nasienne, sadziliśmy kwiaty antysmogowe oraz zgłębialiśmy tajniki odnawialnych źródeł energii.
 • 02.06.2023
  Umowa na przebudowę gminnych dróg podpisana
  W ciągu najbliższych 13 miesięcy zbudujemy i przebudujemy 25 odcinków gminnych dróg o łącznej długości 9,9 km. 1 czerwca wójt gminy Dariusz Bielecki podpisał umowę na realizację zadania z wykonawcą - firmą INFRASTRUKTURA BUD-59 Sp. z o.o. z Warszawy.