IMG_0073.JPG
05.05.2023

Jesteśmy na facebooku!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/GminaPomiechowek.

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia gminy oraz dyskusji w komentarzach. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikat o zmianie organizacji ruchu, a część może być dobrą okazją do rozpoczęcia dyskusji na dany temat.

Zachęcamy  do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi. Poniżej zamieszczamy zasady, które obowiązują na naszym profilu:

 1. Zabrania się umieszczania nieprawdziwych lub niekompletnych treści (tzw. „fake newsów”).
 2. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze komercyjnym, reklamowym lub niezwiązanych z głównym celem profilu.
 3. Gmina zastrzega sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów zawierających treści, co do których występować mogą zastrzeżenia co do zgodności z prawem, przyjętymi normami i zasadami współżycia społecznego.
 4. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za dostarczanie treści naruszających prawa osób trzecich, ich dobra osobiste oraz prawa własności intelektualnej.
 5. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem korzystanie z profilu. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści.

Profil jest prowadzony przez Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Gminy Pomiechówek.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • IMG_6844.JPG
  20.02.2024
  Nabory do placówek edukacyjnych z terenu gminy
  Informujemy, że ruszyły nabory do placówek edukacyjnych – szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. Od 19 lutego składamy wnioski o kontynuacji wychowania przedszkolnego, od 26 lutego wnioski o chęci rozpoczęcia uczęszczania do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych.
 • IMG_6034.JPG
  16.02.2024
  Nowy rozkład Komunikacji Lokalnej od 19 lutego
  Od poniedziałku, 19 lutego 2024 roku będzie obowiązywał nowy rozkład kursów Komunikacji Lokalnej gminy Pomiechówek. Przedstawiamy tabele rozkładów linii.
 • 07.02.2024
  Stypendia Wójta Gminy Pomiechówek przyznane!
  Wraz z końcem semestru nadszedł w szkołach czas na podsumowanie wyników pracy uczniów. Dziś po raz jedenasty wójt gminy Dariusz Bielecki wręczał stypendia dla najlepszych z nich uczących się w pomiechowskich placówkach.