patio konkurs w.jpg
08.11.2023

Konkurs na projekt zagospodarowania terenu zielonego w Szkole Podstawowej im. gen. Wiktora Thommée

Serdecznie zachęcamy uczniów klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej w Pomiechówku do wzięcia udziału w konkursie wójta gminy Pomiechówek na projekt zagospodarowania terenu zielonego – szkolnego patio.

Chcemy, aby teren zielony przy szkole stał się miejscem integracji społeczności szkolnej, zaprojektowanym wedle oczekiwań tych, którzy będą spędzać w niej jak najwięcej czasu – uczniów.

Szczegółowe wytyczne dotyczące pracy konkursowej zawarte są w pkt. VI regulaminu, który załączamy poniżej wraz ze wzorem formularza zgłoszeniowego oraz poglądową mapką terenu patio przeznaczonego pod projekt.

Na zgłoszenia czekamy do 5 stycznia 2024 r. Powodzenia!

patio konkurs w.jpg [391.90 KB]

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • Plakat Jarmark.jpg
  01.12.2023
  1. Pomiechowski Jarmark Bożonarodzeniowy - zapraszamy!
  Z ogromną radością i dumą zapraszamy na 1. Pomiechowski Jarmark Bożonarodzeniowy, który już 17 grudnia wprowadzi nas w magiczny klimat świąt. Spotykamy się na placu św. Anny w Pomiechowie pod wielkim namiotem, który będzie otwarty w godzinach 11-19. Do zobaczenia!
 • 13.11.2023
  Narodowe Święto Niepodległości w Gminie Pomiechówek
  Za nami część wydarzeń w ramach tegorocznych obchodów 105. rocznicy odzyskania niepodległości. Zachęcamy do sprawdzenia co jeszcze przed nami i obejrzenia fotorelacji z dotychczasowych uroczystości.
 • IMG_6034.JPG
  06.11.2023
  Utrudnienia drogowe przy drodze powiatowej
  Zgodnie z informacją otrzymaną od Starostwa Powiatowego, informujemy o utrudnieniach drogowych jakie wystąpią w najbliższych dniach w związku z remontem drogi powiatowej między Kosewkiem a Szczypiornem oraz Błędowem i Pomocnią.