IMG_6844.JPG
20.02.2024

Nabory do placówek edukacyjnych z terenu gminy

Informujemy, że ruszyły nabory do placówek edukacyjnych – szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy.

 • Kontynuacja nauki w przedszkolu - od 19 lutego 2024 r. rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola składają deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025.
 • Nabory do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych - od 26 lutego 2024 r. ruszają nabory dla nowych przedszkolaków i uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski wypełniamy za pomocą systemu elektronicznych rekrutacji, który dostępny jest pod adresem: www.pomiechowek.rekrutacje.edu.pl. Pod tym adresem znajdziemy również pełen harmonogram rekrutacji oraz pozostałe wymagane dokumenty. Wypełnione wnioski należy wydrukować, podpisać i złożyć wraz z innymi niezbędnymi dokumentami w sekretariacie wybranej placówki.

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • maszty_p.jpg
  09.04.2024
  Wyniki wyborów samorządowych
  Szanowni mieszkańcy, znamy już wyniki tegorocznych wyborów samorządowych. Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu wójtowi, członkom rady gminy i powiatu. Życzymy owocnej współpracy na rzecz wszystkich mieszkańców gminy. Dziękujemy wszystkim, którzy poszli na wybory i wykazali się postawą obywatelską.
 • kartka do gazet D.jpg
  29.03.2024
  Życzenia Wielkanocne
  Niech nadchodzące święta Wielkiej Nocy przyniosą same piękne chwile. Niech w naszych domach rozgości się duchowa radość, płynąca z wydarzeń wielkanocnego poranka. Zdrowia, pokoju i wspaniałych spotkań przy świątecznym stole w gronie bliskich osób życzy pomiechowski samorząd.
 • IMG_7142.JPG
  28.03.2024
  Informator wyborczy
  Już niedługo kolejne święto demokracji - 7 kwietnia w całej Polsce odbędą się powszechne wybory samorządowe. Lokale wyborcze będą otwarte od g. 7:00 do g. 21:00. Tego dnia gminna komunikacja lokalna będzie kursowała według niedzielnego rozkładu, a  kursy realizowane będą bezpłatnie dla wszystkich użytkowników.