Aktualności

Najlepsze życzenia dla naszych strażaków

20-04-2021

Bezsprzecznie Wy strażacy stanowicie jeden z najważniejszych filarów bezpieczeństwa naszej gminy.

Nie tylko w obliczu katastrof, pożarów, klęsk żywiołowych, ale również w wyzwaniach i zagrożeniach dnia codziennego, których nie szczędzą nam przecież obecne czasy – stoicie na straży naszego życia, zdrowia i spokoju.

Dziękuję Wam za tę nieustanną gotowość, by nieść pomoc i dbać o bezpieczeństwo naszego otoczenia.

Dziękuję za ten wymiar Waszej pracy, który pokazuje młodemu pokoleniu, że istnieje etos bezinteresownej służby drugiemu człowiekowi.

Cenię Wasze obywatelskie zaangażowanie, patriotyzm, niezłomność i wysokie kompetencje.

 

W przededniu święta Waszego patrona św. Floriana – życzę nieustającej satysfakcji z bycia strażakiem,

bezpiecznych powrotów do domu po każdej z sukcesem zakończonej akcji, zdrowia, które pozwoli zrealizować wszystkie cele i marzenia.

(fragment listu wójta gminy Dariusza Bieleckiego do strażaków z okazji Dnia Strażaka). 

 

Dołączamy się do życzeń - wszystkiego najlepszego nasi gminni druhowie! 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl