Aktualności

Nowe zabawki i pomoce dydaktyczne

02-09-2018

We wrześniu w Punkcie Opieki Dziennej powitaliśmy kolejnych "żłobkowiczów". Obecnie obejmujemy opieką 40-ścioro dzieci, nad którymi czuwa 8 pań opiekunek. 

Mamy nadzieję, że zakupione za kwotę blisko 4000 zł pomoce dydaktyczne urozmaicą przestrzeń w Punkcie oraz zapewnią maluszkom doskonałą zabawę. 

W najbliższych dniach ruszą prace związane z powstaniem przy Punkcie mini placu zabaw. 

Nasz Punkt rośnie w siłę! 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl