Aktualności

O Dolinie Wkry w TVP

08-08-2018

Redakcja TVP 3 Warszawa odwiedziła ponownie gminę Pomiechówek, by zrobić materiał o postępach prac na placu budowy inwestycji parku Dolina Wkry. Materiał zostanie wyemitowany 29 sierpnia o godzinie 18 w Kurierze Warszawskim. 

Jednocześnie przypominamy, że inwestycja nie jest oddana do użytku, dla odwiedzających będzie dostępna z początkiem października. 

Wójt gminy Dariusz...
Wieża widokowa
Dolina Wkry
Takie widoki...
Inwestycja będzie...

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl