Aktualności

Posprzątaliśmy!

27-04-2021

Za nami „Dzień zielonej doliny”, czyli wiosenne sprzątanie w naszych sołectwach. Wynik? Prawie 20 ton śmieci, które jeszcze dziś firma Ekozysk odbiera z wyznaczonych miejsc.

Ktoś powie kropla w morzu – i pewnie nie bez racji, bo w sobotnie przedpołudnie każdy kto wziął udział w akcji mógł przekonać się, jak wiele jeszcze w zakresie sprzątania odpadów do zrobienia. Ale dziś cieszymy się, jak dzieci, z tego co zrobione – nasza okolica, nasza gminna przyroda jest lżejsza o 20 ton śmieci, które trafią tam, gdzie powinny – do utylizacji.

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i w sobotę bardzo ciężko pracowali. Dziękujemy sołtysom zaangażowanym w akcję, dziękujemy firmie Ekozysk, która jako jedyna odpowiedziała na nasz apel o nieodpłatne odebranie zebranych odpadów, dziękujemy wojsku i strażakom, a już największe z największych podziękowania dla – dzieci, które tego dnia zamiast smacznie spać przyszły z rodzicami na wiosenne sprzątanie.

 

Wszystkich bardzo mocno zaangażowanych w kwestie gospodarowania odpadami zachęcamy do przeczytania artykułu – tłumaczymy pokrótce co gmina może a czego nie może w temacie śmieci.


 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl