Aktualności

Przejazd kolejowy będzie zamknięty

22-03-2021

W związku z remontem nawierzchni przejazdu kolejowego w ciągu drogi krajowej nr 62, przejazd zostanie zamknięty w terminie od 11 kwietnia g.8:00 do 17 kwietnia g. 17:00. Doświadczenia minionych lat, kiedy odbywały się remonty pokazują, że będzie to niezwykle trudny czas dla mieszkańców gminy. Wystosowaliśmy pismo do Policji z apelem o zwiększoną liczbę kontroli, które pozwolą bezpiecznie przetrwać nam ten czas. Jednocześnie informujemy, że będą obowiązywać następujące objazdy: 

  • dla pojazdów powyżej 3,5 t - objazd drogą krajową 85 i drogą wojewódzką 630, 631, 632 (przez Janówek Pierwszy, Krubin)
  • dla pojazdów poniżej 3,5 t - ulicą Nasielską oraz Przytorową. 

 

Apelujemy, by szczególnie w poniedziałkowy poranek 12 kwietnia zaplanować wyjazd z domu z uwzględnieniem planowanych utrudnień. 

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl