Aktualności

Rajd śladami Bitwy nad Wkrą

10-08-2020

W ramach zbliżającej się niebagatelnej rocznicy stulecia Bitwy Warszawskiej - zwycięstwa Polski w wojnie polsko-bolszewickiej 15 sierpnia 1920 roku pojawiła się inicjatywa niezwykłego rajdu "1920-2020. Śladami Bitwy nad Wkrą".

Organizatorem rajdu, który odbędzie się w czwartek 13 sierpnia 2020, jest Ośrodek Kultury PomPA we współpracy ze Stowarzyszeniem "Twórcza Dolina". Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki.

Trasa prowadzić będzie od Pomiechowa do Jońca, a przewidziane przystanki to: Grupa Fortowa "Carski Dar", Fort XIV Goławice, Borkowo i Stara Wrona. Przewodnikiem będzie i wykład w drodze wygłosi dr Piotr Oleńczak.

Zapisy ogłoszone na profilu społecznościowym Ośrodka Kultury PomPA FB/pompa.pomiechowek rozeszły się niczym świeże bułeczki. Natomiast ze względu na duże zainteresowanie rozważana jest druga edycja rajdu, dlatego prosimy o kontakt i zapisywanie się na listę rezerwową poprzez formularz online: https://tiny.pl/75f7l

Zapraszamy!

Agnieszka Brzezińska-Brańska

 

 

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl