Aktualności

Rekrutacja trwa - są wolne miejsca

20-04-2021
Czy masz 3,5 minuty?
Tylko tyle potrzebujesz, by przekonać się, że dzieci lubią szkołę, są w niej szczęśliwe, mogą z radością uczyć się i bawić.
To nie magia, to dobrze zorganizowany proces nauczania, którego filarami są nauczyciele z pasją i sercem do dzieci.
Jeśli takiej szkoły chcesz dla swojego początkującego dziecka, zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie są jeszcze wolne miejsca! 
 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl