A3-23-9.png
08.05.2023

Spotkanie o baśniach z Joanną Piekarską

Biblioteka Publiczna gminy Pomiechówek serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym baśniom, ich genezie oraz wartościom jakie ze sobą niosą. Widzimy się już w sobotę, 13 maja o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej na drugim piętrze biblioteki, przy ul. Jana Kilińskiego 3. Spotkanie poprowadzi Prezeska IBBY i Kierownik Zakładu Edukacji Bibliotekarskiej Biblioteki Narodowej Joanna Piekarska. Opowie jak możemy wykorzystywać baśnie nie tylko do głośnego czytania, ale również do pogłębiania więzi międzypokoleniowych i działania na ogólny rozwój dzieci. Wstęp wolny, zapraszamy!

A3-23-9.png [4.30 MB]

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 06.06.2023
  Dzień dziecka za nami
  Za nami Kulturalny Dzień Dziecka połączony z Ekologicznym Piknikiem Rodzinnym. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji o tematyce ekologicznej połączonych z potężną dawką wiedzy o środowisku. Wspólnie tworzyliśmy bomby nasienne, sadziliśmy kwiaty antysmogowe oraz zgłębialiśmy tajniki odnawialnych źródeł energii.
 • 02.06.2023
  Umowa na przebudowę gminnych dróg podpisana
  W ciągu najbliższych 13 miesięcy zbudujemy i przebudujemy 25 odcinków gminnych dróg o łącznej długości 9,9 km. 1 czerwca wójt gminy Dariusz Bielecki podpisał umowę na realizację zadania z wykonawcą - firmą INFRASTRUKTURA BUD-59 Sp. z o.o. z Warszawy.
 • IMG_0073.JPG
  05.05.2023
  Jesteśmy na facebooku!
  Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Gmina Pomiechówek” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku. Zachęcamy do aktywności i wyrażania swoich opinii pamiętając o kulturze wypowiedzi.