28.06.2022

Wianki w Dolinie Wkry

Początek wakacji, Wianki w Dolinie Wkry, inauguracja pomiechowskiej odznaki PTTK "Odkryj gminę Pomiechówek" - to wszystko już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

 

Inne aktualności

Więcej  aktualności o: Przejdź do strony z aktualnościami
 • 05.07.2022
  Nowe miejsce dla kultury i wypoczynku
  Teren położony po prawej stronie rzeki pomiędzy mostem drogowym na drodze krajowej 62 a mostem kolejowym już niedługo zostanie zagospodarowany – powstanie nowa plaża. Ruszyły prace przygotowujące teren pod inwestycję.
 • 30.06.2022
  Przebudowa kładki w Kosewku
  Prace rozpoczęły się w pierwszych dniach czerwca, zaś zakończenie realizacji inwestycji oraz oddanie kładki do użytku mieszkańców planowane jest w grudniu. Przebudowa obiektu to koszt 2 317 523 zł, z czego 90 proc. stanowi dofinansowanie ze środków unijnych w ramach projektu „Rozwój zrównoważonej multimodalnej mobilności w gminie Pomiechówek i obszarze funkcjonalnym Warszawy”.
 • 29.06.2022
  Porozmawialiśmy o bezpieczeństwie
  We wtorek 28 czerwca w sali kinowej w Pomiechówku odbyła się debata społeczna organizowana przez Komendę Powiatową Policji we współpracy z lokalnym samorządem. Wspólnie rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na terenie naszej gminy.