Aktualności

Wiosenny wystrój gminy

30-04-2020

Pracownicy urzędu gminy tradycyjnie jak co roku dokonali nasadzeń kwiatów, które będą cieszyły nasze oczy podczas wiosennych i letnich spacerów. Kompozycje roślinne posadzone zostały w 21 drewnianych donicach ustawionych wzdłuż promenady nad Wkrą oraz na Skwerze im. Składkowskich.  Kolorowe kwiaty pojawiły się również przy placu zabaw na ul. Sportowej.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce, po zniesieniu przez rząd kolejnych obostrzeń, będziemy mogli w pełni korzystać  z wiosennej aury i infrastruktury rekreacyjnej naszej gminy.

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl