Aktualności

Z kulturą na trawie - Dzień Dziecka

03-06-2021

We wtorkowe popołudnie, w dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci, dziedziniec przed Ośrodkiem Kultury i Biblioteką tętnił życiem, gwarem rozmów i głośnym śmiechem. Zabraliśmy dzieci w twórcze przestrzenie proponując wycinanki, origami, zaplatanie makramy, odbitki sitodrukowe na koszulkach, kolorowanki i trójwymiarowe budowle z ogromnych klocków. Były ogromne bańki mydlane i malowidła kredowe na ulicy. Dzieci zajadały przepyszne lody, rodzice odpoczywali na leżakach, a muzyka cichutko sączyła się z głośników. Życzymy wszystkim pozostania jak najdłużej w nastroju radości i błogości, który wszystkim się wczoraj udzielił.

 
Anna Kutkowska
Dyrektor Ośrodka Kultury PomPA
 

 

To jeszcze nie koniec świętowania Dnia Dziecka w naszej gminie, w sobotę 5 czerwca o naszych miluśniskich zadba Park Dolina Wkry. W godzinach 13-16 Twórczy Dzień Dziecka - warsztaty wikliniarskie oraz pokazy mniejszych i większych dzieł wykonanych z wikliny. Będą także warsztaty czerpania papieru z nasion łąki kwietnej. 

Dla uczniów wszystkich naszych placówek oświatowych przygotowaliśmy specjalny prezent na Dzień Dziecka - przez cały czerwiec udostępniamy atrakcje kompleksu leśno-edukacyjnego "Dolina Wkry" w Pomiechówku dla klas szkolnych. Zaproszenie do skorzystania z atrakcji pozostawiamy u dyrektorów naszych szkół. 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl