Aktualności

Zostań posiadaczem Karty Pomiechowskiej

21-12-2015

Blisko 4 tys. osób wyrobiło już gminny dokument. Zachęcamy niezdecydowanych, którzy nie złożyli jeszcze stosownego wniosku, by to uczynili i mogli w maksymalnie komfortowy sposób korzystać z atrakcji w gminie. Pamiętaj! Nawet jeśli nie jesteś mieszkańcem gminy - możesz być posiadaczem Karty!

Karta Pomiechowska jest kartą ogólnodostępną, bezpłatną oraz wydawaną na czas nieokreślony. Warunkiem jej uzyskania jest złożenie wniosku, dostępnego w Centrum Integracji Społecznej ul. Nasielska 3 (budynek przedszkola) oraz na stronie internetowej. Odbiór i aktywacja karty odbywa się podczas osobistej wizyty w centrum integracji. Karta jest konieczna, by korzystać z oferty turystycznej gminy Pomiechówek (wejście na takie atrakcje jak lodowisko czy plac zabaw "Wiking"). 

Nie zwlekaj - złóż wniosek on line

Szczegółowe informacje dotyczące karty uzyskać można w obiekcie CIS tel. 22 765 02 60.

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl