Archiwum aktualności

Dzień Pomiechowskiego Bezdomniaka

22.05.2018
Wielkie święto czworonogów za nami

Wielkie święto dzieci

18.05.2018
W niedzielę 3 czerwca zapraszamy na gminne obchody Dnia Dziecka, które w tym roku odbędą się pod hasłem "Kto ty jesteś? Polak mały"

Małe projekty na duże sprawy

18.05.2018
Śledzimy ogłaszane konkursy i wspólnie z naszymi sołectwami walczymy o tzw. małe granty. Skutecznie :)

Ekologia oczami najmłodszych

18.05.2018
Miał być mini-wykład o ekologii pracowników wydziału ochrony środowiska, ale okazało się, że nasi uczniowie wiedzą o ekologii praktycznie wszystko :)

Rekrutacja trwa!

08.05.2018
Zapraszamy do naszej placówki absolwentów gimnazjum

Majówka w gminie Pomiechówek!

25.04.2018
Zapraszamy, by majówkę spędzić z nami.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    150

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl