Archiwum aktualności / Gmina Pomiechówek

Archiwum aktualności

Dworzec pnie się w górę

28.09.2019
Trwa budowa dworca PKP w Pomiechówku.

Podsumowanie (nie) Nocy Bibliotek

25.09.2019
Tegoroczna edycja "(nie) Nocy Bibliotek" rozpoczęła się od zabawy na świeżym powietrzu, w której wykorzystana została chusta Klanzy.

Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego

25.09.2019
Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z Mazowsza do kandydowania na radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Pierwsze czytanki dla…

25.09.2019
Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki w Pomiechówku lub filii w Kosewie otrzyma w prezencie niezwykłą książkę.

Przedszkole na piątkę z plusem

25.09.2019
Przedszkole „Pod Dębami” na stałe wpisało się w karty historii naszej gminy. Jego dzieje rozpoczynają się tuż po II wojnie światowej.

Konferencja Fort III Pomiechówek

24.09.2019
Konferencja Fort III Pomiechówek - przywracanie pamięci o ofiarach niemieckiego terroru
1  2  3  4  5  6  7  8  9    169

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl