Archiwum aktualności

Wybory Prezydenta 2020

29.06.2020
Wyniki I tury wyborów prezydenckich 2020 na terenie gminy Pomiechówek.

TPD niesie pomoc

14.04.2020
Mimo sytuacji epidemiologicznej Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Gminny w Pomiechówku nieprzerwanie wspiera swoich podopiecznych.

Zakaz wstępu do lasów!

10.04.2020
W związku z dużym zagrożeniem pożarowym od 29 kwietnia do 6 maja 2020 roku obowiązuje zakaz wstępu do wszystkich lasów.

Wirtualny rynek pomiechowski – baza lokalnych wytwórców

10.04.2020
Poniżej zamieszczamy bazę lokalnych producentów, sprzedawców i rolników oferujących sprzedaż bezpośrednią swoich produktów.

Życzenia Wielkanocne

08.04.2020
Niech te święta Wielkanocne będą czasem spokoju i refleksji, a zmartwychwstały Chrystus napełni nasze serca wiarą, miłością i nadzieją na lepsze jutro.

Tarcza Antykryzysowa – Rolnictwo!

05.04.2020
Najważniejsze rozwiązania Tarczy Antykryzysowej dla rolnictwa.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    179

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl