Archiwum aktualności / Gmina Pomiechówek

Archiwum aktualności

Zapraszamy na ArtBAZAR

13.11.2019
Jak co roku o tej porze serdecznie zapraszamy na ArtBAZAR

Debata o bezpieczeństwie

12.11.2019
Serdecznie zapraszamy na debatę społeczną poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Pomiechówek.

„Stare drzewo – nowe życie”

12.11.2019
Zapraszam na zupełnie wyjątkowe wydarzenie w Ośrodku Kultury PomPA. W najbliższą niedzielę 24 listopada o godz. 17 odbędzie się wernisaż wystawy rzeźby Jana Bienkowskiego pt. „Stare drzewo – nowe życie”.

Zapraszamy na obchody odzyskania Niepodległości

31.10.2019
Zapraszamy na obchody odzyskania Niepodległości 11 listopada o godzinie 9:00 w kościele św. Anny w Pomiechowie.

Dwa tygodnie z Kicią Kocią w Bibliotece Publicznej

31.10.2019
W dniach od 21 do 31 października biblioteka w Pomiechówku gościła niezwykłą maskotkę - Kicię Kocię, bohaterkę serii książek przeznaczonych dla dzieci do piątego roku życia, autorstwa Anity Głowińskiej.

Warsztaty Terapii Zajęciowej

24.10.2019
Fundacja "A kuku" przyjmuje zgłoszenia na Warsztaty Terapii Zajęciowej.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    172

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl