Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Dzień dobry. Mam pytanie, czy z gminy można uzyskać dofinansowanie do założenia kolektorów słonecznych? Jeśli nie czy wiedzą może Państwo skąd takie dofinansowanie uzyskać? Dziękuję.

Kiedy na terenie Pomiechówka zostaną wyremontowane placw zabaw zwlaszcza ten obok urzedu gminy powoli wstyd na niego przychodzic czy tak trudno wziąść kzb i puszki farby by odmalowac i poprzykrecac pare desek. 2 kwestia jest taka po co sa kamery w tym parku notorycznie pija i spia tam pijacy czy nasza policja wogole sie tym nie interesuje.

Kiedy możemy się spodziewać dokończenia budowy ul.Brzozowej łączącej Błędowo z Pomocnią? Dlaczego jesteśmy traktowani jak ludzie drugiego sortu,proszę przyjechać po niewielkim deszczu i zobaczyć jak ta droga wygląda. Płacimy podatki od dziesiątek lat i możemy tylko się domyśleć dlaczego tak nowe osiedla przy ul Bursztynowej i części ul.Brzozowej mają nakładkę asfaltową a my toniemy w błocie. POZDRAWIAM!!!

Witam. Które drogi zostaną zmodernizowane w ramach zadania budżetowego "Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Pomiechówek"

Czy w Pomiechowku budują Biedronkę

Dzień dobry, chciałabym zapytać o kosze na śmieci wzdłuż drogi 62 - idąc w stronę Czarnowa ostatni kosz na śmieci znajduje się przy ul. Topolowej, następny jest dopiero przy figurce w Czarnowie. Czy nie jest to zbyt duży odcinek bez kosza? zwłaszcza, że przy Centrum ogrodniczym znajduje się przystanek autobusowy (tutaj za to warto zauważyć, że brakuje rozkładów jazdy linii autobusowej, po drugiej stronie ulicy też), może warto by było ustawić jeszcze jeden kosz na śmieci w tej okolicy? Dodatkowo warto zauważyć że przedłużenie ulicy Serockiej - w stronę fortów, jest nieoznaczone, co wiąże się z błądzeniem np. kurierów po okolicy w poszukiwaniu adresu, czy istnieje szansa na ustawienie tabliczki w nazwa ulicy? widziałam że droga na łąkach doczekała się tabliczki z nawą. Pozdrawiam.

1  2  3  4  5  6  7  8  9    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl