Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Czy na terenie gminy Pomiechówek prowadzony jest odstrzał dzików ? W Błędowie dziki podchodzą mi od jakiegoś czasu pod posesję, co kiedyś nie miało miejsca. Co z ASF? Czy ktoś to kontroluje ?

Dzień dobry, czy Rada Gminy planuje uchwalić objęcie nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady gminnym systemem odbioru odpadów - co jest możliwe po nowelizacji ustawy o utrzymaniu porządku w gminach?

Segreguję śmieci. Jednak mam problem, co robić z takimi odpadami biodegradowalnymi jak np. obierki z ziemniaków i warzyw i inne bioodpady (poza trawą i liśćmi) w okresie od 29 listopada do 1 marca, jeśli w tym okresie - jak głosi "regulamin utrzymania czystości i porządku.." oraz informacja podana na "harmonogramie odbioru odpadów" - odpady biodegradowalne nie są odbierane. Nie mam i nie będę mieć kompostownika. W jakich workach w tym okresie wystawiać tego rodzaju bioodpady?

Firma JMDI informuje, że zleceniodawca budowy sieci światłowodowej nie jest zainteresowany budową światłowodu w Stanisławowie. Wszystkie miejscowości w stronę Serocka tak, Orzechowo, Nuna, Psucin i inne. A Stanisławowo nie i nie ma w planach, gmina nie chce. Czy można wiedzieć dlaczego?

Ulica Wolnośći jest ulicą jednokierunkową.Można powiedzieć,żę ruchu pieszego na niej nie ma.Ale,próg zwalniający jest.Wcześniej był zlikwidowany i ponownie usytuowany. Pytam,po co on tam jest. Proszę o argumentację tej decyzji,że próg ponownie się pojawił.

Dzień dobry. Mam pytanie, czy z gminy można uzyskać dofinansowanie do założenia kolektorów słonecznych? Jeśli nie czy wiedzą może Państwo skąd takie dofinansowanie uzyskać? Dziękuję.

1  2  3  4  5  6  7  8  9    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl