Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Ulica Wolnośći jest ulicą jednokierunkową.Można powiedzieć,żę ruchu pieszego na niej nie ma.Ale,próg zwalniający jest.Wcześniej był zlikwidowany i ponownie usytuowany. Pytam,po co on tam jest. Proszę o argumentację tej decyzji,że próg ponownie się pojawił.

Dzień dobry. Mam pytanie, czy z gminy można uzyskać dofinansowanie do założenia kolektorów słonecznych? Jeśli nie czy wiedzą może Państwo skąd takie dofinansowanie uzyskać? Dziękuję.

Kiedy na terenie Pomiechówka zostaną wyremontowane placw zabaw zwlaszcza ten obok urzedu gminy powoli wstyd na niego przychodzic czy tak trudno wziąść kzb i puszki farby by odmalowac i poprzykrecac pare desek. 2 kwestia jest taka po co sa kamery w tym parku notorycznie pija i spia tam pijacy czy nasza policja wogole sie tym nie interesuje.

Kiedy możemy się spodziewać dokończenia budowy ul.Brzozowej łączącej Błędowo z Pomocnią? Dlaczego jesteśmy traktowani jak ludzie drugiego sortu,proszę przyjechać po niewielkim deszczu i zobaczyć jak ta droga wygląda. Płacimy podatki od dziesiątek lat i możemy tylko się domyśleć dlaczego tak nowe osiedla przy ul Bursztynowej i części ul.Brzozowej mają nakładkę asfaltową a my toniemy w błocie. POZDRAWIAM!!!

Witam. Które drogi zostaną zmodernizowane w ramach zadania budżetowego "Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Pomiechówek"

Czy w Pomiechowku budują Biedronkę

1  2  3  4  5  6  7  8  9    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl