Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Mam pytanie o Dożynki 2015 w Pomiechówku. Kiedy się odbędą? Ewa

Witam, Mam pytanie odnośnie parkujących samochodów tuż przy skręcie na Goławice. Ludzie Parkują rzad samochodów, aby dostać się do promenady. W tym czasie 2 sakochody nie są w stanie się minąć? Czy nie może tam powstać zakaz zatrzymywania się? Pod Halą sportową przecież jest tyle miejsca do parkowania. Sprawa dotyczy najbardziej weekendu.

Witam Kilka dni temu postanowiłem napisać zapytanie ale widzę że umkneło moje pytanie Państwa uwadze dlatego piszę poraz kolejny ale tym razem proszę o udzielenie odpowiedzi Na Łamach tej strony. Jak wiadomo w naszej gminie znajduje się jeden większy sklep spożywczy top market. Sklep ten nie należy do najtańszych w dodatku decyzja o zakupie w tym lub w miejszych sklepach spożywczych znajdujących się w Centrum Pomiechówka warzyw i owoców do rozsądnych nie należy. Są upały i te produkty powinny znajdować się w klimatyzowanych pomieszczeniach a nie być sprzedawane zwiędnięte na straganach przy sklepowych. Jakie są szanse że w Pomiechówku Powstanie LIDL LUB BIEDRONKA czyli sklepy tanie ale cieszące się też dużym zainteresowaniem wśród klientow. O ile wiem to te sieci handlowe były zainteresowane wybudowaniem w Pomiechówku swoich sklepów czy też wejściem na miejsce top marketu ale władza Naszej gminy nie była zainteresowana współpracą z tymi sieciami. Czy to Prawda? Jeśli tak to dlaczego.

Pytanie Do Pana Wójta. W naszej gminie brakuje nam sklepu z prawdziwego zdarzenia. Chodzi mi o takie sklepy jak LIDL czy BIEDRONKA. Są one w okolicznych miejscowościach tylko u nas nie ma. Wiem że wspomiane przeze mnie wyżej sieci były zainteresowane uruchomieniem swoich sklepów w Pomiechówku ale nie spotkało się to z zainteresowaniem ze strony władz gminy. Jest Top Market oczywiście ale raz że jest tam drogo a dwa nie ma tam aż tak dużego wyboru. Pytanie zatem kiedy mieszkańcy Pomiechówka mogą liczyć na uruchomienie Lidla i Biedronki właśnie w Pomiechówku??

Witam. Chciałbym zwrócić uwagę na złe odnoszenie się do dzieci przez obsługę nowego placu zabaw "Wiking". Z powodu tego, że po zjechaniu ze zjeżdżalni wypadają plastikowe piłeczki, Pani nakrzyczała na dziecko i zabroniła dalszego zjeżdżania zasłaniając sobą możliwość wejścia na zjeżdżalnię. To jest brak predyzpozycji do pracy z dziećmi !

Witam serdecznie, zauważyłam, że nad brzegiem rzeki Wkry po prawej stronie, jadąc od strony Stanisławowa i nie przekraczając mostu kołowego, zaczęły sie jakieś prace - czy planowane jest wykonanie plaży w miejscu niejako "histroycznym" (pamietam z dzieciństwa, że była w tym miejscu piaszczysta plaża) i w jakim terminie mają byc one ewentualnie zakończone?

1    6  7  8  9  10  11  12  13  14    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl