Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam. Chciałbym zwrócić uwagę na złe odnoszenie się do dzieci przez obsługę nowego placu zabaw "Wiking". Z powodu tego, że po zjechaniu ze zjeżdżalni wypadają plastikowe piłeczki, Pani nakrzyczała na dziecko i zabroniła dalszego zjeżdżania zasłaniając sobą możliwość wejścia na zjeżdżalnię. To jest brak predyzpozycji do pracy z dziećmi !

Witam serdecznie, zauważyłam, że nad brzegiem rzeki Wkry po prawej stronie, jadąc od strony Stanisławowa i nie przekraczając mostu kołowego, zaczęły sie jakieś prace - czy planowane jest wykonanie plaży w miejscu niejako "histroycznym" (pamietam z dzieciństwa, że była w tym miejscu piaszczysta plaża) i w jakim terminie mają byc one ewentualnie zakończone?

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy jest planowane utwardzenie drogi (kostka, asfalt) na ul. Bursztynowej w Błędowie? Jest ona już znacznie uczęszczana i przydałoby się ucywilizowanie tej drogi. Szczególnie latem kurz daje się mocno we znaki. Dziękuję.

W imieniu własnym i mieszkańców ul. Nasielskiej proszę o pilne działania na rzecz ograniczenia prędkości samochodów na naszej ulicy. Większość pojazdów nagminnie łamie przepisy drogowe, przekraczają dozwoloną prędkość obowiązującą na terenie zabudowanym, wyprzedzają na licznych tu zakrętach, nie uwzględniają ograniczenia prędkości przy szkole i przedszkolu. Chcielibyśmy, aby nasza policja wykorzystała do zdyscyplinowałoby nieodpowiedzialnych kierowców środki dostępne zwłaszcza po ostatnich zmianach przepisów. Prosimy o częste patrole z radarem na ul. Nasielskiej. Uważamy, że byłby to pierwszy krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa na naszej ulicy. W ciągu ostatnich lat na ul. Nasielskiej zdarzyły się już wypadki z ofiarami śmiertelnym. Wczoraj (20 maja) znowu wydarzył się wypadek - zbyt szybko jadący samochód przejechał na drugą stronę jezdni, przez chodnik i zniszczył część ogrodzenia posesji graniczącej z przedszkolem. Strach chodzić tą ulicą.

Witam, Szanowni Państwo, czy istnieje jakiś plan na rozładowanie korka, który codziennie powstaje w godzinach popołudniowych od strony Stanisławowa? Wiadukt, tunel, a może dodatkowo pas dla skręcających w stronę Nasielska? Pozdrawiam Anna

Witam Jak wyglądają plany odnośnie położenia kostki na ul Bałtyckiej od ul Rybackiej w stronę mostu kolejowego w Pomiechowie . Unoszące się tumany białego pyłu bardzo utrudniają nam życie - zbliża się lato , a przebywanie na zewnątrz budynku grozi atakami kaszlu , nie wspominając o oknach i zapyleniu wewnątrz domu .

1    6  7  8  9  10  11  12  13  14    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl