Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Dzień dobry, Bardzo proszę o informację na temat punktu opieki dziennej dla dzieci do lat 3. Czy planowane jest zwiększenie liczby dzieci objętych opieka? Z tego co udało mi się dowiedzieć jest dużo więcej chętnych niż wolnych miejsc. Jeśli nie, czy na terenie gminy są jakieś alternatywne żłobki, w możliwe bliskiej odległości?

W związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów od 12 marca 2017 r. zwracam się z prośbą o małą korektę ostatniego kursu Komunikacji Lokalnej. Chodzi mi o kurs o godzinie 18:30, kierowcy kursu tego punktualnie odjeżdżają z Pomiechówka o godzinie 18:30, od 12 marca zmienił się rozkład jazdy i pociąg jest w Pomiechówku o godz 18:25, bardzo często ma 2-3 min opóźnienia więc pasażerowie nie zdążają wysiąść z pociągu, przejść podziemnie na przystanek autobusowy, jak to miało miejsce dziś, ja i kilka osób nie zdążyliśmy na ostatni autobus, gdyż on punktualnie 18:30 odjechał, nie czekając aż odjedzie pociąg, mimo iż przejazd był zamknięty. W imieniu mieszkańców proszę o to, aby ostatnie kursy Komunikacji Lokalnej odjeżdżały z Pomiechówka o godzinie 18:35/18:40. To jest tylko parę minut, a dla nas ogromna ulga, że dojedziemy do domu.

Czy szkoła podstawowa w Goławicach doczeka się kiedyś porządnej sali gimnastycznej? Sala ta miała powstać już wiele lat temu i jak dotąd nie powstała. Po powrocie do 8-letniej podstawówki w szkole będzie więcej dzieci i prawdziwa sala gimnastyczna będzie na pewno bardzo potrzebna. W obecnej sali nie ma możliwości gry w piłkę halową czy w koszykówkę.

Czy w gminie Pomiechówek ktoś dba o odśnieżanie dróg? Droga przez miejscowości Pomiechówek koło jednostki, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo po ostatnich dużych opadach śniegu została odśnieżona fatalnie. Naprawdę ktoś się nie postarał. Droga jest niby powiatowa, ale to mieszkańcy gminy Pomiechówek mają problem. We władzach powiatu to w ogóle chyba nic nie robią, a gmina też nie sygnalizuje do Powiatu, że droga jest fatalnie odśnieżona i to jeszcze na zakręcie 90 stopni koło jednostki i dalej wzdłuż kolejnych miejscowości.

witam podobno miesiąc temu odbyła sie sesja gminy czy zapadły jakieś istotne ustalenia dla mieszkańców. Mirosław

Witam. Mam pytanie odnośnie punktu opieki dziennej dzieci do lat 3, a mianowicie czy są planowane jakieś zwiększenia ilości przyjętych dzieci czy nadal będzie to tylko 25? Pozdrawiam

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl