Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam. Jestem mieszkańcem wsi Pomocnia. Nie wiem czy jest sens pisania tego listu ale co tam. Pierwszy raz napisałem 3 12 2009 r i tak powtarzałem co pół roku,co rok, odpowiedz otrzymałem dwa razy. Z poruszanych tam spraw: zostały zainstalowane tablice informacyjne miejscowości. Następnie po siedmiu latach zostały zainstalowane znaki drogowe (miało to być wykonane wiosną 2010 r. 6 LAT SUKCES.) Po ostatnim spotkaniu z Panami Włodarzami Gminy padło ustalenie że po ukończeniu wodociągu przy ul.Brzozowej zostanie wykonana nakładka asfaltowa na części ulicy w miejscowości Błędowo. I czegoś nie rozumiem, w czym gorsi są mieszkańcy Pomocni od Błędowa. Wieś Pomocnia ma bardzo dobrze utwardzony odcinek około 200 m gotowy do zalania asfaltem. Środkowy odcinek ul. ok 500m zostawmy do realizacji w XXII wieku. Od prawie 10 lat proszę o modernizacje drogi przez wieś Pomocnia. Pół roku temu była komisja. Oglądali, pogadali, sfotografowali, pojechali, a może facet się odczepi. POZDRAWIAM. WAWER.

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanie udostępnione lodowisko w tym sezonie i jakie będą godziny otwarcia. Dziękuję, Krzysztof Polak

Dzień dobry. Parę razy widzę zadane pytanie odnośnie wydłużenia kursów autobusów, zwłaszcza linii nr II do Błędówka. Za każdym razem odpowiedz brzmi, że "zgodnie z wcześniejszymi założeniami jeszcze w bieżącym roku zaplanowana jest rozbudowa siatki połączeń komunikacji z jednoczesnym wydłużeniem godzin kursowania do godziny około 20.00" Bieżący rok, 2016 kończy się za miesiąc. Czy mógłbym uzyskać jakąś wiążącą odpowiedź, KIEDY WRESZCIE zostaną wydłużone kursy autobusów?

Chciałabym zapytać, czy rozważany jest kurs komunikacji lokalnej w godzinach rannych między 07-08 z Pomiechówka do Nowego Dworu Mazowieckiego. Ten o godz 7:37 jest zawsze opóźniony, do Nowego Dworu dociera o godz 08:00 no a o tej godzinie młodzież szkolna i osoby pracujące rozpoczynają swoje zajęcia, więc jest to trochę za późno. Nadmienię, że wcześniejszy kurs jest o godz 06:25. Może by coś pomiędzy ? Dziękuję .

Witam Chciałam uzyskać wiążącą informację czy planowane jest zorganizowanie dodatkowych kursów Komunikacji Lokalnej Gminy Pomiechówek na linii Błędówko, mieszkańcy potrzebują powrotnych kursów w godzinach wieczornych, a nie o godz 17:05 ostatni! Zaczyna się październik, powrót na uczelnię, dorośli pracują i nie ma jak wrócić do domu, czy gmina pomoże rozwiązać ten problem? Inwestujmy w młodych, dajmy im możliwość dojazdu na uczelnię, jeśli chcą się uczyć i dbajmy o mieszkańców naszej Gminy!!!

Dzien dobry, chciałem dowiedzieć się czy planowane są dodatkowe kursy dla autobusu nr II do Błędowka. Od dłuzszego czasu nie ma już kursów w tę stronę PKS i po godz. 17 dorośli oraz młodzież nie mają jak dostać się do domu. Nie ma jak wrócić z Pomiechówka do Szczypiorna, czy Śniadowka lub Błędówka. Około godz 19.20 jest jeden autobus tzw. Sanimaxu, ale to chyba za mało. Dorośli czasem pracują do godz 20-21, a młodziez ma zajęcia na uczelniach do poznych godzin wieczornych. Po godz 19.20 pozostaje nam liczyć na uprzejmość kierowców jadących w tamtą stronę, ze moze któryś nas zabierze (nie jest to zbyt bezpieczne rozwiązanie). Będę wdzięczny za szybką odpowiedz i rozwiązanie tego problemu gdyż wieczory robią się coraz chłodniejsze i szybko zapada zmrok. :(

1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl