Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Do kogo zgłasza się wniosek o wpis do ewidencji gospodarczej w gminie Pomiechówek?? (Andrzej, 05.09.2007 r.)

Witam serdecznie! Jestem właścicielem działki w Kikołach i chciałbym ją podzielić. W związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy jest zatwierdzony plan miejscowy dla tej wsi? 2. W związku z pytaniem pierwszym nasuwa się kolejne: jakie są ograniczenia i czy jeżeli są to tereny rolne to procedura związana z wydaniem decyzji zatwierdzającej podział zostanie pominieta i pozostają jedynie standardowe kwestie z PODGIKiem w Nowym Dworze Maz. Za szybką odpowiedź z góry dziękuję. (Marcin, 26.08.2007 r.)

Dzień dobry, kupiłam wspólnie z mężem działkę w gminie Pomiechówek i chciałam zapytać jak szybko zmienic dane właściciela działki by rozliczenie za wodę oraz podatku za działkę przychodziło juz na mnie czyli nowego właściciela? Czy jełsi podamy stan licznika na wodę to od tego stanu beda przychodziły rozliczenia na mnie a wszczesniejsze na sprzedających? Czy musze osobiscie przyjsc do gminy by dokonac tych zmian ( w jakich godzinach?)czy można to załatwić korepondencyjnie? Pozdrawiam Magdalena Rodziewicz (Magdalena Rodziewicz, 20.08.2007 r.)

Dzien dobry Posiadam działkę w miejscowosci Kosewko. Bardzo prosze o informację czy jest juz nowy plan zagospodarowania przestrzeni. Lub tez czy jest przewidywany w najbliższym czasie. dotyczy to przekształcenia działki z rolnej w budowlaną. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam Agnieszka Rurka (Agnieszka, 17.08.2007 r.)

Dzień Dobry Mam do wycięcia na dzialce drzewa (stosowną zgodę posiadam) szukam firmy na terenie gminy która może wykona taką usługę? Miłego dnia Piotr (Piotr, 13.08.2007 r.)

Chciałem zapytać kiedy będzie wykonana nakładka na drodze na osiedlu wojskowym? Byłem na spotkaniu z wójtem, na którym obiecał realizację tego zamierzenia w tym roku.Stan tej drogi jest obecnie fatalny.Pozdrawiam. (Wieslaw, 30.07.2007 r.)

1    63  64  65  66  67  68  69  70  71    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl