Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Szanowny Panie Wójcie, W dniu 26 lipca br. miał miejsce kolejny tragiczny wypadek na drodze 62 w Pomiechówku. Pędzące TIR-y powodują stałe zagrożenie dla wszystkich mieszkańców. W związku z powyższym chciałbym się dowiedzieć co Władze Gminy robią dla rozpoczęcia budowy obwodnicy Pomiechówka. Plany obwodnicy istnieją już od dawna, do sfinansowania można wykorzystać fundusze z Unii Europejskiej. Czy jeszcze długo mieszkańcy Pomiechówka będą żyć w ciągłym zagrożeniu życia, hałasie i spalinach? Uprzejmie proszę Pana Wójta, w wyborze którego pokładaliśmy ogromne nadzieje, o energiczne działanie w tej sprawie. (Piotr Milewski, 28.07.2007 r.)

Witam Czy znana jest już ostateczna wersja zakresu prac w Pomiechówku związanych z modernizacją szlaku kolejowego Warszawa - Gdynia E65 ? Pozdrawiam (Piotr, 26.07.2007 r.)

Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy Rada Gminy podjęła Uchwałę w sprawie współpracy z lokalnymi organizacjami NGO? Z poważaniem Bogdan Wawrzyńczyk (Bogdan Wawrzyńczyk, 30.06.2007 r.)

Czy mogę otrzymać informację na następijące pytanie: Jakie muszę złożyć dokumenty i jakie ewentualnie ponoszę koszty własne przy przerejestrowaniu działki rekreacyjnej w Goławicach Pierwszych (nr ewid. 846) na działkę budowlaną?, która zgodnie z uchwałą Rady Gminy jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną symbol w miejscowym planie A7 MN. DZIĘKUJĘ (Piotr, 05.06.2007 r.)

Witam moje pytanie jest następujące: mieszkam na ulicy Wolności i w związku z tym ,że na ulicy Warszawskiej zaczęto robić chodniki i kanalizację to bym chciał wiedzieć czy w waszych planach jest też zrobienie kanalizacji na ul.Wolności a później też nowej nawierzchni asfaltowej i chodnika.Ul.Wolniości jest drogą jednokierunkową i chodnik byłby mile widziany bez konieczności poszerzania jej.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. (Michał, 04.06.2007 r.)

Czy są prowadzone w naszej gminie spisy pomików przyrody? Jeśli tak, to co ile lat są one uaktualniane i jakie wymogi muszą spełniać nowe okazy? (Marcin R., 23.05.2007 r.)

1    64  65  66  67  68  69  70  71  72    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl