Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Czy mogłabym sie od państwa dowiedzić o numery uchwał i daty ich zatwierdzenia przez Radę Gminy Pomiechówek dotyczące miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dotyczy to głównie 4 wsi: Stare Orzechowo, Nowe Orzechowo, Kikoły i wieś Czarnowo. Pozdrawiam Magdalena Tomczak Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie, oddz. terenowy w Ciechanowie. (Magdalena, 21.05.2007 r.)

Mam pytanie odnośnie naszych "ulubionych", przez wszystkich jak sądzę, komarów. Ponieważ zbliża się ten gorący okres oganiania się od nich, to czy Nasz Samorząd planuje przedsięwzięć jakieś kroki celem ograniczenia ich ilości, a co za tym idzie ulżenia mieszkańcom i wypoczywającym w ich codziennej z komarami walce? W piątkowym Dzienniku jest artykuł o metodach walki z nimi. Na uwagę zasługuje ta naturalna, polegająca na zarybianiu wszelkich zbiorników wodnych gatunkami ryb, które szczególnie zwalczają larwy tych owadów. Może współpraca z PZW byłaby zasadną?! (Piotr, 21.05.2007 r.)

Jakie inwestycje z unii Europejskiej były przeprowadzone w gminie w ostatnich latach? (Grzegorz, 21.05.2007 r.)

Jestem właścicielem działki rekreacyjnej w Goławicach Pierwszych (nr ewid. 846), czy istnieją możliwości na jej przerejestrowanie na działkę budowlaną. (PIOTR, 14.05.2007 r.)

Przy wyjeździe z Pomiechówka w kierunku Nowego Dworu po lewej stronie przejeżdża się koło terenu wygrodzonego podobnie jak wojskowego. Prosiłbym o informację jakie są plany gminy co do tego terenu ponieważ zamieżam zakupić w bliskim sąsiedztwie tego terenu Proszę o informację czy działka o numerze ewidencyjnym 209 o powierzchni 4706 m2 przy wyjeżdzie z Pomiechówka w kierunku NDM ma statut działki budowlanej. (Konrad Szopa, 10.05.2007 r.)

Chciałbym zadać pytanie odnośnie oczyszczalni ścieków w Pomiechówku. Mianowicie, jak się ma stan rozbudowy oczyszczalni? Z tego co widziałem prowadzone są tam prace . Czy w związku z tym można liczyć na rozbudowę sieci kanalizacyjnej na teranie Brodów Parceli, a dokładniej ulicy Parkowej. (Kamil, 05.05.2007 r.)

1    65  66  67  68  69  70  71  72  73    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl