Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam, czy Gmina planuje postawić nowe bloki mieszkaniowe? Dobre rozwiązanie dla młodych ludzi, którzy chcieliby zostać w Pomiechówku. Pozdrawiam

Jako mieszkanka gminy Pomiechówek w imieniu mieszkańców zwracam się z prośbą o modyfikację rozkładu jazdy komunikacji lokalnej gminy Pomiechówek. Mieszkańcy potrzebują wprowadzenia dodatkowych kursów w późnych godzinach popołudniowych oraz wieczornych. Proszę o zwrócenie uwagi na linię na trasie Pomiechówek- Błędówko, to linia ciesząca się ogromną ilością pasażerów, zarówno młodych jak i starszych osób. Mieszkańcy naszej miejscowości i młodzież często potrzebują wrócić do domu później, niż po godzinie 17:05 ( bo o tej jest ostatni kurs do Błędówka) Dodam, że aktualnie sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdyż przedsiębiorstwo POLONUS definitywnie wycofało się z kursowania w gminnie Pomiechówek. Mieszkańcy nie mają czym wrócić do domu po godzinie 17, Urząd Gminy ciągle zapewnia, ze rozkład będzie dostosowany do potrzeb mieszkańców, jednak ciągle nie jest. Uprzejmie proszę o zajęcie się tym problemem.

Witam :) Jestem mieszkanką naszej pięknej gminy, niestety dojazdy do Pomiechówka są prawdziwą udręką. Ostatni bus, którym jeździ najwięcej pasażerów (linia 2) z Pomiechówka wyjeżdża o godzinie 17.05. Jest to zdecydowanie za wczesna pora, dla osób, które pracują poza granica gminy Pomiechówek, a docierają do niej dopiero po godzinie 18-19. Dlaczego Szanowny Pan Wójt w ciągu 2 lat działania Komunikacji Lokalnej i zapewnienia, że busy będą dostosowane do potrzeb mieszkańców, nic do tej pory nie uczynił w tym kierunku? Rozkład jazdy nie jest absolutnie dostosowany do osób uczących się i pracujących. Pomijam fakt, ze studenci i osoby pracujące muszą dojeżdżać często do pracy w weekendy, przy czym w sobotę są tylko 4 kursy (ostatni o 14,15), a w niedziele 3 (ostatni o 13.30). Aby zniwelować ten problem, potrzebne są dodatkowe kursy po godzinie 19. W imieniu mieszkańców proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby. Jak to Pan Wójt mówi: "dobro mieszkańców jest dla nas najważniejsze".

Witam, Szanowny Pan Wójt był na spotkaniu w sprawie chodnika. Kiedy doczekamy się obwodnicy?

Panie Wójcie. Mam pytanie dotyczące nie tylko mnie ale i wiele rodzin wielodzietnych z Pomiechówka.Dlaczego nie ma żadnych zniżek dla nas dla rodzin z trojką i więcej dzieci.Nie tylko karta Pomiechowska jest dla nas ale i Karta Dużej Rodziny która uprawnia do zniżek już w wielu miastach lezących niedaleko naszego Pomiechówka. Skoro tak gmina się rozwija,niech da coś od siebie dla rodzin wielodzietnych a nie jeszcze zarabia na nas na parku linowym czy wikinga.Jak Pan się do tego ustosunkuje?.Co może Pan zaoferować ze strony gminy dla rodzin 3+.

Witam, Czy urząd planuje dofinansowanie do zakupu kolektorów słonecznych dla mieszkańców gminy? Pozdrawiam Marcin

1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl