Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Jestem właścicielem jednej z działek budowlanych we wsi Szczypiorno, na posesji znajdują się eternitowe pokrycia dachowe, których chciałabym się pozbyć, czy są przewidziane procedury utylizacji azbestowych pokryc dachowych, czy jest jakaś "komórka" w gminie odpowiedzialna za utylizację szkodliwych odpadów? proszę o pomoc w znalezieniu rozwiązania mojego problemu. (Katarzyna, 29.04.2007 r.)

Od kiedy można się spodziewać równiarki na terenie wsi Zapiecki, Orzechowo St. i Nowe. Pozdrawiam Tomasz Filip Radny Gminy Pomiechówek (Tomasz Filip, 22.04.2007 r.)

Dzień Dobry! 1. Czy planowana jest budowa chodnika do konca ulicy nasielskiej, tj. do przejazdu kolejowego? A jesli tak to w jakim terminie? 2. Czy planowana jest budowa drogi asfaltowej na ulicy harcerskiej? Dziekuje za odpowiedź. (Michał, 21.04.2007 r.)

Dziękuje za odpowiedź, ale nie chodziło mi o tę drogę przy jednostce, tylko o tę drogę przy jednostce koło Torunia Dworskiego. Tam nie ma asfaltu, i o ile wiem to jakiś czas temu Gmina nie wiedziała do kogo należy ta droga kto powinien się nią "opiekować". Na kawałku jest asfalt potem sie urywa i są straszne dziury i głębokie koleiny, a jak deszcz popada to droga jest nie przejezdna. Jakiś czas temu było zrobione tam jakieś podłoże tak jakby pod asfalt i na tym sie zakończyła praca. Już tak przy okazji to w kiepskim stanie też jest droga ze Studzianek w stronę drogi Nasielsk Pomiechówek. Na tej drodze został położony nowy kawałek asfaltu po środku wsi a dalej dziury od czasu do czasu są łatane ale wciąż ta droga jest w złym stanie. Po ciemku jak sie jedzie to można samochód uszkodzić nawet przy wolej jeździe. A wtedy na czyj koszt będzie naprawa chyba na koszt Gminy bo to Gmina nie zadbała o drogi. Pozdrawiam Agata (Agata, 20.04.2007 r.)

Kiedy zostanie wykonanie profilowanie dróg gruntowych we wsiach: Wólka Kikolska - (dr. na Psucin i dr. do drogi 62); Zapiecki - ( do sołtysa, i dojazd skrótem z dr. 62); Orzechowe Nowe - (przez cała wieś i do nasypu kolejowego i do mostku na Narwi). Większość dróg gruntowych wymaga po zimie remontu w formie profilowania z poważaniem Tomasz Filip radny Gminy Pomiechówek. (Tomasz Filip, 16.04.2007 r.)

Witam, Urząd Gminy jak co roku zaczął profilowanie dróg w Brodach Parcelach. Dlaczego jednak znów wykonywane prace są partaczone? Chodzi o odcinek ulicy Świerczewskiego pomiędzy Ludową a Polną. Spychacz znów ominął karpy i stare słupki, które stoją na srodku ulicy. Droga zamiast przebiegać prosto, przebiega łukiem przy granicy działek. Czy rzeczywiście firma, która wykonuje profilowanie nie może usunąć trzech karp i trzech starych słupków. Dlaczego w tej Gminie wszytko jest partaczone ? Śmierdzący bubel w postaci oczyszczalni ścieków, zamarzający wodociąg czy krzywo polożony asfalt (ul. Przytorowa) bo przeszkadzała nieusunięta karpa. I teraz znów nie można wydać 200 złotych więcej aby wykonać 200 metrów drogi porządnie i miło dla oka. Po za tym teren wokół karp służy za śmietnisko. Panie Wójcie czy w tej Gminie wszytko musi być partaczone ? Pozostaje z poważaniem Krzysztof (Krzysztof, 14.04.2007 r.)

1    66  67  68  69  70  71  72  73  74    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl