Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam serdecznie, Mam takie pytanie o drogę koło jednostki w Brodach Warszawskich, Kiedy zostanie poprawiona? Szanowni Państwo ta droga jest w opłakanym stanie dziura na dziurze, proszę miejcie na uwadze poprawienie jej. Dziękuje Pozdrawiam serdecznie, Agata (Agata, 10.04.2007 r.)

Witam. Czy na obszarze działek letniskowych nad Narwią w Czarnowie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego? Jeśli tak , czy mogę wysłać pocztą (tradycyjną) zapytanie o ustalenia planu dotyczące mojej działki? Składałam kilka lat temu wniosek o zmianę przeznaczenia z rekreacyjnej na budowlaną, w najbliższym czasie chcę pobudować dom na tej działce. (Edyta, 02.04.2007 r.)

Uprzejmie proszę o odpowiedź, czy Rada Gminy podjęła Uchwałę w sprawie współpracy z lokalnymi organizacjami NGO? Z poważaniem Bogdan Wawrzyńczyk (Bogdan Wawrzyńczyk, 30.03.2007 r.)

Działkowicze płacą podatki, ale Gmina nie zapewnia żadnych przywilejów. Czy jest szansa na odbiór śmieci przynajmniej w okresie letnim? We wsi Sniadówek jest więcej działkowiczów niż mieszkańców i żal patrzeć jadąc przez las jak walają się worki i porozrzucane wokół śmieci. (Iwona, 29.03.2007 r.)

Do Wójta Dariusza Bieleckiego W związku ze zwolnieniem pracowników Urzędu Gminy Pomiechówek, które odbiło sie z szerokim echem w naszej gminie. Proszę o podanie przyczyn zwolnienia pracowników. (Arek, 28.03.2007 r.)

Mam pytanie dotyczące studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Kiedy będzie można wnosić uwagi dotyczące przeznaczenia terenów w gminie Pomiechówek? Ponieważ chciałabym wnieść uwagi do terenów położonych w Orzechowie Starym. Pozdrawiam Agnieszka. (Agnieszka, 27.03.2007 r.)

1    67  68  69  70  71  72  73  74  75    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl