Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam Moje pytanie dotyczy bezpieczeństwa pieszych w naszej gminie a konkretnie chodnika od strony ulicy Kupieckie w stronę mostu i na moście. Żeby lepiej wytłumaczyć Panu problem to niech pan Wójt się przejdzie przez most w stronę jednostki wojskowej i z powrotem kiedy będzie jechał jakią TIR, od podmuchu może spaść Panu czapka z głowy, ponad to chodnik do połowy jest zasypany piachem. Jak mamy tamtędy chodzić, a o dzieciach dochodzących do szkoły i o Mamach z wózkami nie wspominam! Może tak Pan Wójt zainteresował by się postawieniem barierki odgradzającej chodnik od drogi, a jeśli ta sprawa wykracza poza kompetencje Pana to proszę o interwencje do Zarządu Dróg Miejskich. Mam krótkie pytanie, czy gmina wie że stan mostu na rzece Wkra w Pomiechówku pogarsza się z dnia na dzień? Czy gmina ma zamiar coś z tym fantem zrobić? (Andrzej, 27.02.2007 r.)

Panie Wójcie bardzo sprytnie wybrnął Pan z powinności odpowiedzi na niewygodne pytania. Czy te zmiany napewno są spowodowane troską o nas? Dla mnie osobiście nie stanowi żadnego problemu odszukanie odpowiedzi na swoje pytanie. Podczas poszukiwania mogę zapoznać się z problemami naszej gminy, z problemami o których nie mam żadnej wiedzy, a czasami warto o nich wiedzieć, gdyż jestem także mieszkańcem tej gminy. Podejrzewam z przykrością, iż z powodu braku kompetencji woli Pan uktyć to. Nie tędy droga. Napewno lepszym rozwiązaniem jest przekazanie informacji po skonsultowaniu pewnych danych z osobami znającymi się na rzeczy. Nie jest to wstyd, gdyż nie każdy jest "alfą i omegą". Nie wolno się tego wstydzić. A może zapomniał Pan już o wyborcach i niechce się Panu reagować na wieści z gminy? Doskonale Pan wie, że podanie adresu e-mail w znacznym stopniu zmniejszy zadawanie pytań, ponieważ może Pan wkażdej chwili namierzyć osobę piszącą. Nie tego oczekiwaliśmy od nowego Wójta. Gratuluję. Panie Wójcie kontynując proszę o pozostawjenie możliwości zadawania pytań w dotychczasowej formie. Ewentualnie proszę przeprowadzić ankietę w tej sprawie. Z poważaniem Przyjaciółka. Panie Wójcie proszę odpowiedzaieć na moje pytania na forum publicznym, gdyż podany przezemnie adres nie istnieje. Chyba, że Pan woli ukrywać się. No cóż, to też jest sposób na władzę. Proszę o odpowiedź, publiczną!!! (Roxana, 21.02.2007 r.)

Witam. Posiadam grunt rolny we wsi Kosewo. Jakie są możliwości jego odrolnienie? Nr. ewidencyjny tej działki 140. Chciałbym jeszcze się spytać czy prawdą jest planowanie budowy nowej drogi, która by łączyła lotnisko i drogę asfaltową przebiegającą przez wieś Kosewo? (Kamil, 11.02.2007 r.)

Po Pomiechówku krążą opowieści o astronomicznych kwotach wydawanych corocznie przez Urząd Gminy na ciągły remont budynku Ośrodka Zdrowia w Brodach Parcelach. A to wymieniany jest sprawny piec gazowy, lub co dwa lata malowany jest dach, itp. Czy można prosić o publikacje wydatków na remonty (jakie i za ile) za ostatnie 5-6 lat dokonanych w Ośrodku Zdrowia. Jaka kwota została przeznaczona w tegorocznym preliminarzu UG ? (Krzysztof, 10.02.2007 r.)

Dlaczego nie ma pliku z oświadczeniem majątkowym Pana Wójta ? (Emilia, 08.02.2007 r.)

Czy potrzebne jest zezwolenie na wyciecie drzewa z wlasnej posesji? Jeśli tak to gdzie mam po nie się udać?Czekam na odpowiedź.Z góry dziekuje za odpowiedź. Agata (Agata, 08.02.2007 r.)

1    68  69  70  71  72  73  74  75  76    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl