Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam. Posiadam grunt rolny we wsi Kosewo. Jakie są możliwości jego odrolnienie? Nr. ewidencyjny tej działki 140. Chciałbym jeszcze się spytać czy prawdą jest planowanie budowy nowej drogi, która by łączyła lotnisko i drogę asfaltową przebiegającą przez wieś Kosewo? (Kamil, 11.02.2007 r.)

Po Pomiechówku krążą opowieści o astronomicznych kwotach wydawanych corocznie przez Urząd Gminy na ciągły remont budynku Ośrodka Zdrowia w Brodach Parcelach. A to wymieniany jest sprawny piec gazowy, lub co dwa lata malowany jest dach, itp. Czy można prosić o publikacje wydatków na remonty (jakie i za ile) za ostatnie 5-6 lat dokonanych w Ośrodku Zdrowia. Jaka kwota została przeznaczona w tegorocznym preliminarzu UG ? (Krzysztof, 10.02.2007 r.)

Dlaczego nie ma pliku z oświadczeniem majątkowym Pana Wójta ? (Emilia, 08.02.2007 r.)

Czy potrzebne jest zezwolenie na wyciecie drzewa z wlasnej posesji? Jeśli tak to gdzie mam po nie się udać?Czekam na odpowiedź.Z góry dziekuje za odpowiedź. Agata (Agata, 08.02.2007 r.)

Kiedy będzie zamknięta droga Pomiechówek- Kosewko ? Żeby nie zaistniała taka sytuacja jak ostatnio kiedy informacja o zamknięciu drogi Pomiechówek-Goławice ukazała się już po zamknięciu tej drogi. Tu jest przykład że na zadawane pytania od mieszkańców odpowiedzi powinny być udostępniane dla ogółu internautów czyż nie prawda ? Ciekawe czy na to pytanie uzyskam odpowioedź, na ostatnio zadane pytanie więcej jak tydzien temu nie dostałem odpowiedzi.

Chciałabym wiedziec czy w planach na ten rok(2007 lub przyszły 2008) jest pociągniecie kanalizacji w kierunku Czarnowa? (Anna, 05.02.2007 r.)

1    69  70  71  72  73  74  75  76  77    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl