Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Kto odpowiada za usuwanie śniegu z chodnika na moście? (Wiesław, 26.01.2007 r.)

Chciała bym się dowiedzieć: 1. Jakie dokumenty są potrzebne by złożyć je w sprawie odrolnienia gruntów po przecinej stronie ul. Serockiej już zaliczajace się do Czarnowa. 2. Czy jest wogóle możliwośc i ile się czeka na decyzję o odrolnieniu gruntu. Pozdrawiam Anna Mazurkiewicz (Anna Mazurkiewicz, 25.01.2007 r.)

Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy w Urzędzie? (Aga, 25.01.2007 r.)

Uprzejmie proszę o poinformowanie, czy osoby pełniące różne funkcje (stanowiska) będące zobowiązane do złożenia w ustawowym terminie oświadzceń majatkowych zrobiły to w nieprzekraczalnym okresie,a jeżeli nie dopełnili tego obowiazku to prosze podać, kto i z jakich powodów przekroczył ustawowy termin lub wogóle nie złożył oświadczenia majatkowego do chwili obecnej ? Oczywiście chodzi o Gminę Pomiechówek. Z wyrazami szacunku. (Krzysztof, 25.01.2007 r.)

Witam szanownego Wójta! Gratuluję panu, głosowałem na Pana. Mam pytanie odnośnie ul. Przytorowej - czy zostaną podjęte kroki w sprawie budowy chodnika? (Grzegorz, 24.01.2007 r.)

Czy jeżeli dom mieszkalny stanowi całość z garażem i pomieszczeniem gospodarczym, podatek od nieruchomości płaci się jak za budynek mieszkalny?Czy rozgranicza się opłatę podatku pomieszczeń na garaż i pomieszczenia gospodarczego? Pozdrawiam Ryszard (Ryszard, 24.01.2007 r.)

1    70  71  72  73  74  75  76  77  78    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl