Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Czy w związku z budową trzeciej nitki rurociągu planowane jest zamknięcie drogi Brody Parcele-JW Brody Warszawskie? Jeśli tak to kiedy? Czy będą wytyczone objazdy? Czy informacja o zamknięciu drogi pojawi się już po jej zamknięciu tak jak to było w przypadku drogi do Goławic ? (Adam, 01.02.2007 r.)

Panie Wójcie czy to prawda, że wolne miejsca pracy to na zastępstwo i w Pomocy Społecznej są dla osób związanych z Pracownikami Gminy i z Radą. W Pomiechówku od tego aż huczy jak się dowiedziałam to nie mogłam uwierzyć, że Pan, na którego głosowałam poszedł na to. Wstyd!!!!!!!!!!!!! Jeżeli tak będzie faktycznie to jest pan już byłym Wójtem ludzie Panu tego nie zapomną, przecież głosowali, dla tego na Pana żeby właśnie tak nie było. (Ula2, 30.01.2007 r.)

Ile dzieci uczęszcza na zajęcia religii prawosławnej, w ilu grupach się te zajęcia odbywają , w jakich dniach i godzinach, kto jest katechetą. Pozdrawiam (Jan, 29.01.2007 r.)

Posiadam działkę w kompleksie działek rekreacyjnych na terenie Goławic o wymiarze ok 600 m kw. - pytanie czy jest możliwość przekształcenia jej na działkę budowlaną, jeżeli tak to jakie warunki muszę spełnić? (Piotr, 28.01.2007 r.)

Kto odpowiada za usuwanie śniegu z chodnika na moście? (Wiesław, 26.01.2007 r.)

Chciała bym się dowiedzieć: 1. Jakie dokumenty są potrzebne by złożyć je w sprawie odrolnienia gruntów po przecinej stronie ul. Serockiej już zaliczajace się do Czarnowa. 2. Czy jest wogóle możliwośc i ile się czeka na decyzję o odrolnieniu gruntu. Pozdrawiam Anna Mazurkiewicz (Anna Mazurkiewicz, 25.01.2007 r.)

1    70  71  72  73  74  75  76  77  78    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl