Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Mam pytanie czy są przyjęcia do pracy w Urzędzie? (Aga, 25.01.2007 r.)

Uprzejmie proszę o poinformowanie, czy osoby pełniące różne funkcje (stanowiska) będące zobowiązane do złożenia w ustawowym terminie oświadzceń majatkowych zrobiły to w nieprzekraczalnym okresie,a jeżeli nie dopełnili tego obowiazku to prosze podać, kto i z jakich powodów przekroczył ustawowy termin lub wogóle nie złożył oświadczenia majatkowego do chwili obecnej ? Oczywiście chodzi o Gminę Pomiechówek. Z wyrazami szacunku. (Krzysztof, 25.01.2007 r.)

Witam szanownego Wójta! Gratuluję panu, głosowałem na Pana. Mam pytanie odnośnie ul. Przytorowej - czy zostaną podjęte kroki w sprawie budowy chodnika? (Grzegorz, 24.01.2007 r.)

Czy jeżeli dom mieszkalny stanowi całość z garażem i pomieszczeniem gospodarczym, podatek od nieruchomości płaci się jak za budynek mieszkalny?Czy rozgranicza się opłatę podatku pomieszczeń na garaż i pomieszczenia gospodarczego? Pozdrawiam Ryszard (Ryszard, 24.01.2007 r.)

Czy parkowanie samochodów osobowych na (zaniedbanym) chodniku przy ul. Modlińskiej (strona pawilonów) jest dozwolone ? Dzieci wracające ze szkół (dorośli także) poruszają się po chodniku slalomem, często wychodząc na jezdnię. Niedobór miejsc parkingowych proponuję uzupełnić powierzchnią ,, parku", który obecnie służy tylko do jednego celu. Pieniądze za parkowanie też by się przydały. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. (psc Roman, 24.01.2007 r.)

Chciałabym sie dowiedzieć kiedy zostanie poprawiony stan drogi Brody Parcele-Toruń koło jednostki wojskowej. Parę lat temu powstał komitet budowy drogi, miał być położony asfalt wpłaciłam jakieś pieniądze chyba 100 zł (mogę sprawdziC ile dokładnie) i nic nadal dziury. Jakiś czas temu chyba w październiku może w listopadzie przeczytałam na tej stronie , że są problemy z ustaleniem praw do gruntu. Kto w takim razie wydał zgodę na powstanie komitetu budowy drogi i zbiórkę pieniędzy. (Anna, 23.01.2007 r.)

1    71  72  73  74  75  76  77  78  79    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl