Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Czy parkowanie samochodów osobowych na (zaniedbanym) chodniku przy ul. Modlińskiej (strona pawilonów) jest dozwolone ? Dzieci wracające ze szkół (dorośli także) poruszają się po chodniku slalomem, często wychodząc na jezdnię. Niedobór miejsc parkingowych proponuję uzupełnić powierzchnią ,, parku", który obecnie służy tylko do jednego celu. Pieniądze za parkowanie też by się przydały. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam. (psc Roman, 24.01.2007 r.)

Chciałabym sie dowiedzieć kiedy zostanie poprawiony stan drogi Brody Parcele-Toruń koło jednostki wojskowej. Parę lat temu powstał komitet budowy drogi, miał być położony asfalt wpłaciłam jakieś pieniądze chyba 100 zł (mogę sprawdziC ile dokładnie) i nic nadal dziury. Jakiś czas temu chyba w październiku może w listopadzie przeczytałam na tej stronie , że są problemy z ustaleniem praw do gruntu. Kto w takim razie wydał zgodę na powstanie komitetu budowy drogi i zbiórkę pieniędzy. (Anna, 23.01.2007 r.)

Ile płaci się podatku w gminie Pomiechówek na której trwa budowa domu mieszkalnego na działce siedliskowej, budowlanej, 2000 m²? Pozdrawiam ANDRZEJ (Andzrzej, 22.01.2007 r.)

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek ze zrujnowaną nawierzchnią jezdni na skrzyżowaniu ulic: Nasielskiej i Przytorowej. Po uszkodzeniu jezdni przez ciężkie pojazdy (TIR-y) jesienią ubiegłego roku, przyklepano wyrwy leszem, ale na krótko, bo bryły asfaltu ponownie sterczą z wypłukanego wodą leszu. Nie muszę snuć dowodów, że jest to utrudnieniem dla poruszających się pojazdów, a wręcz stwarza niebezpieczeństwo dla ruchu. O ile pamiętam, to temat ten był już poruszany na tej witrynie. Witam. Po raz ostatni ponawiam pytanie dotyczące drogi na Bronisławce, czy jest planowana poprawa nawierzchni? Stan drogi jest wielce niezadowalający, szczególnie w tych warunkach atmosferycznychm jakie panują obecnie. Proszę o odpowiedź. Witam, mam pytanie dotyczące remontu drogi prowadzącej do Woli Błędowskiej, czy jest to realne,aby jeszcze w tym roku przejechać nią i nie być zmuszoną do jazdy slalomem.Dojeżdżam tą drogą codziennie do pracy i codziennie zastanawiam się, czy nie pourywam kół, aż strach pomyśleć co by się działo gdyby ktoś, po raz pierwszy tędy jechał,nie znając planu ominięcia dziur. (W.Pallas, mieszkaniec Bronisławki, Beata, 22.01.2007 r.)

1. na moje pytanie nr. 2 z dnia 09.01.2007 nie otrzymałem odpowiedzi.Proszę o udzielenie. (Odpowiedż nie należy do wiadomości kategorii tajnych lub zastrzeżonych). 2. Mam dom mieszkalny całoroczny, wybudowany na działce budowlanej, dlaczego jestem zaliczony do kategorii "działek letniskowych i pozostałych". Proszę o podanie podstawy prawnej takiej kwalifikacji? 3. Kiedy w Gminie Pomiechówek przestaniemy dzielić podatników na "miejscowych" i "letników" przecież nie jest to kategoria decydująca? Rado i Zarządzie podejmijcie decyzje zgodne z prawem europejskim, aby w takich i podobnych sprawach nie chodzić do sądów, Strasburga i Brukseli? Misiunowskie interpretacje tych decyzji nie wytrzymują żadnej krytyki!!! (Mirosław, 19.01.2007 r.)

Mam pytanie dotyczące wolnego stanowiska pracy w Wydziale gospodarki przestrzennej, ochrony środowiska i zamówień publicznych . Na czym miałaby polegać praca na tym stanowisku, tzn za co odpowiedzialna byłaby ta osoba, jaki czynności by wykonywała. Z góry dziękuje za odpowiedz! (nieznane, 19.01.2007 r.)

1    70  71  72  73  74  75  76  77  78    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl