Faq / Gmina Pomiechówek

Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Nie wiem dlaczego ale na zadawane pytania nikt nie odpowiada! A może nowy Wójt nie pozwala? Ślicznie to byłoby na początek!!! Proszę pamiętać, że to "władza" jest dla społeczeństwa, a nie odwrotnie. To nie jest prywatny folwark! Pomimo to pozdrawiam Wójta i vice-Wójta (Kazimierz, 05.01.2007 r.)

Jaka jest opłata za wypis i wyrys miejscowego zagospodarowania przestrzennego (Kserokopia!) W 2006 r. Opłata wynosiła po 190 zł za wypis i wyrys. To jest najdroższa opłata w Polsce. Opłaty wahają się średnio od kilkunastu do stu zł. Rozbój w biały dzień za kserokopie. (Mirek, 04.01.2007 r.)

Bardzo proszę odpowiedź na nurtujące mnie od pewnego czasu pytanie: Czy drogi lokalne, odchodzące od głównej ulicy(np.Serockiej) są przeznaczone do użytku również przez TIRy? Uważam, że jest to nie tylko szkodliwe dla nawierzchni tych ulic, ale także, a może przede wszystkim dla ich mieszkańców. Sama kilka razy odczułam, jakie zagrożenie stwarzają dla mieszkańców stojąc na tychże ulicach. Czy nie można by pójść za przykładem np. Modlina Starego i wprowadzić zakazy wjazdu i postoju w tych miejscach samochodów powyżej określonej wagi?? Ułatwiłoby to w znacznym stopniu życie mieszkańców, którym obecność takich samochodów, stojących w pobliżu naszych domów przeszkadza. Liczę na wyjaśnienie mi tej kwestii i reakcję osób za to odpowiedzialnych. (Mieszkanka, 03.01.2007 r.)

Panie kochany nowy wójcie, po pierwsze gratulejszyn z powodu wygranej w wyborach, szczere oczywiście no i oczywiście wraz z nadzieją, że na tej stronce będzie mniej wykrętów od odpowiedzi a więcej naszej wspólnej radochy z załatwionych spraw. A teraz to z czym przyszedłem: na peronie stacji kolejowej wala się pode stopami gawiedzi fizjognomia naszego Pana Wójta na wyborczym sztychy wyobrażona. Nie godzi się to! Niech ktoś odpowiedni i odpowiedzialny sprzątnie no i przeleci się po gminie czy jeszcze gdzieś podobne oznaki wyborczego szału nie ostały się. Pozdrawiam. (Władysław Iwiński, 03.01.2007 r.)

Czy wybory były sfałszowane? (Marta, 03.01.2007 r.)

Kiedy ukażą się oświadczenia majątkowe władz Gminy. Czy nie minął ustawowy termin składania i publikowania oświadczeń? A w ogóle pozdrawiamy nowe władze Gminy i życzymy,aby udało się Wam wyjść z tego pomisiunowego marazmu! (r.i.d.K, 03.01.2007 r.)

1    70  71  72  73  74  75  76  77  78    78

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl