Faq

Szanowni Państwo! Informujemy, że w terminie od 30 czerwca 2015 r. do 28 sierpnia 2015 r. wystąpiły problemy z systemem informatycznym, stąd odpowiedzi na pytania zadane w tym czasie przez formularz faq mogą spłynąć do Państwa w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi - zadaj pytanie. Odpowiedź zostanie opublikowana

kliknij na pytanie by zobaczyć odpowiedź


Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy Gmina zamierza powziąć w najbliższych latach jakieś kroki, mające na celu zmniejszenie emisji spalin pochodzących z przydomowych kotłowni. Pytanie moje podyktowane jest przede wszystkim tym, że stoję przed wyborem rodzaju ogrzewania w domu jednorodzinnym i nie jestem do końca przekonana o tym, czy wybór pieca węglowego (na ekogroszek) jest słuszny. Nadmienię jednak, że w mojej miejscowości nie ma sieci gazociągowej (Błędowo). Nie chciałabym w ciągu kilku najbliższych lat ponosić kosztów wymiany pieca z węglowego na gazowy pod wpływem jakiejś ustawy, która będzie to nakazywać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam, również chciałem zapytać, co robi Urząd w sprawie "przyciągnięcia" inwestora, który otworzyłby sklep typu: Biedronka, Lidl. Wydanie decyzji o warunkach zabudowy nic nie znaczy, tylko tyle, że dowiadujemy się o możliwości wybudowania takiego lub innego rodzaju budynku. Inicjatywa w tej kwestii powinna być po stronie urzędu, który przedstawia korzystne warunki (np. teren inwestycyjny, ulgi itp) dla przyszłego właściciela sklepu, mając na względzie interes mieszkańców naszej gminy. Takie czasy, że należy szukać, a nie czekać. Pozdrawiam,

Witam Kontynuując temat powstania w Pomiechówku Centrum Handlowego chciałbym zapytać kto jest inwestorem działki pod takie Centrum /sklep położonej w Pomiechówku przy ul. Warszawskiej?

Witam Po raz trzeci zwracam się z zapytaniem kiedy wreszcie w Pomiechówku doczekamy się takich sklepów jak Biedronka czy Lidl. Poruszam ten temat ze względu na fakt iż co Prawda jest sklep Top Markioet ale ceny w tym sklepie jak i w sklepach mniejszych są zbyt wygórowane a asortyment tam dostępny jest moim zdaniem zbyt mały. Jest jeszcze jedna kwestia przechowywania ważyw i owocow. Nie uśmiecha mi się wydawać pieniądze na ważywa i owoce które cały dzień leżą w pełnym słońcu i upale. Takie owoce i ważywa pozostawiają wiele do życzenia. Wiem że sieci Lidl oraz Biedronka były zainteresowane wybudowaniem na terenie Pomiechówka swoich sklepów ale nie wyraziły na to zgody władze. Pytam się co jest powodem że władze nie chcą tych sklepów w naszej gminie?

Czy w tym roku odbędzie się bieg Warsa i Sawy ?

Witam W kalendarium imprez widnieje we wrześniu Bieg Warsa i Sawy. Kiedy odbędzie się ? Czy może podzieli los inscenizacji bitwy, na którą zabrakło środków ? Biegi w sąsiednich miejscowościach (Modlin, Leginowo) od dawna są ogłoszone, a u nas cisza ... Rajmund K.

1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    79

Zadaj pytanie

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl