Komunikacja

Koleją
Pociąg linii Warszawa-Działdowo (Warszawa-Ciechanów, Warszawa-Nasielsk)
Stacja PKP znajduje się w centrum Pomiechówka przy ul. Modlińskiej. Bilet można kupić w kasie zlokalizowanej przy stacji (kasa czynna 5:30-18:45) lub w biletomacie na peronie. Cena biletu normalnego na trasie Warszawa-Pomiechówek to około 13 zł, podróż z Warszawy Gdańskiej do Pomiechówka trwa 46 minut.
Przy stacji znajduje się kiosk i tablica informacyjna, gdzie można przeczytać o najbliższych wydarzeniach w gminie.
Rozkład jazdy PKP-Koleje Mazowieckie
Rozkład jazdy PKP

Komunikacją lokalną

Przewozy odbywają się w ramach czterech linii komunikacyjnych:
I linia: Wójtostwo-Stanisławowo-Wójtostwo (przez Stare Orzechowo, Nowe Orzechowo, Kikoły wieś, Czarnowo wieś, Pomiechówek)
II linia: Pomiechówek-Kosewko-Błędowo-Błędówko-Kosewko-Pomiechówek (przez Szczypiorno, Śniadówko, Pomocnię, Śniadówko)
III linia: Pomiechówek-Goławice Pierwsze-Pomiechówek (przez Goławice Drugie)
IV linia: Pomiechówek-Wymysły-Pomiechówek (przez Stanisławowo, Bronisławkę, Pomiechowo, Nowy Modlin, Kosewo, Cegielnię-Kosewo).

Rozkład linia nr I

Rozkład linia nr II

Rozkład linia nr III

Rozkład linia nr IVSamochodem
Pomiechówek położony jest przy trasie nr 62, w pobliżu krajowej 7, czas podróży z Warszawy to około 40 minut. Ewentualnych korków można spodziewać się w piątek w godzinach popołudniowych na wysokości mostu na Wiśle.

Taksówką w Pomiechówku – Paweł Wierzbicki 505 661 476 oraz Zygmunt Siwek 603 858 412

Samolotem
Jesteśmy w pobliżu portu lotniczego w Modlinie. Cena taksówki z Modlina do Pomiechówka to koszt ok. 40 zł. Rozkład lotów

 

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl