Park linowy i ścianka wspinaczkowa / Turystyka i sport / Gmina Pomiechówek

Park linowy i ścianka wspinaczkowa

Park linowy Pomiechówek

Park linowy Pomiechówek, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw "Wiking" zlokalizowane są w kompleksie leśno-rekreacyjnym przy ul. Nasielskiej w Pomiechówku.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 22 765-27-40

 

 

 

 

 

 

  

Pamiętajmy, że na park linowy wchodzimy w odpowiednim stroju. Sportowy strój i obuwie to podstawa (niedopuszczalne są sandały, u pań zaś spódnice i sukienki).

Warunkiem skorzystania z parku linowego jest okazanie dokumentu tożsamości. W przypadku dzieci i młodzieży do 18 roku życia konieczna jest obecność osoby dorosłej. Po podpisaniu stosownych oświadczeń, pobraniu sprzętu i krótkim szkoleniu możliwe jest wejście na jedną z trzech tras: maluch, dziecięca, standard.

Park linowy powstał w lipcu 2014 r. i jest kolejnym elementem realizowanego projektu „Aktywnie nad Wkrą – rozwój turystyki w gminie Pomiechówek”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl