Park linowy i ścianka wspinaczkowa

Park linowy Pomiechówek

W parku linowym obowiązuje strój sportowy i kryte obuwie, np. trampki, adidasy. Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 22 765 27 35, 575 005 759, na stronie internetowej www.dolinawkry.pomiechowek.pl  oraz na indeksPark Dolina Wkry.

Warunkiem skorzystania z parku linowego jest okazanie dokumentu tożsamości. W przypadku dzieci i młodzieży do 18 roku życia konieczna jest obecność osoby dorosłej. Po podpisaniu stosownych oświadczeń, pobraniu sprzętu i krótkim szkoleniu możliwe jest wejście na jedną z trzech tras: maluch, dziecięca, standard. W przypadku dzieci i młodzieży do 18 roku życia konieczna jest obecność osoby dorosłej.

Wszystkie atrakcje Parku „Dolina Wkry” (spacer w koronach drzew, wieża widokowa, park linowy, tyrolka) oraz sklepik na polanie czynne są:

- środa - piątek w godz. 11.00-18.00

- sobota - niedziela w godz. 10.00-19.00

Uwaga – godziny otwarcia kompleksu uzależnione są od warunków atmosferycznych oraz kwestii technicznych.

Parking płatny czynny jest od czwartku do niedzieli. Cena za wjazd samochodu osobowego/motoru/skutera - 15 zł/dzień, autokaru - 50 zł/dzień.

Wypożyczalnia rowerów czynna w weekendy w godz. 11.00-18.00.

Zjazdy tyrolką odbywają się o konkretnych godzinach tj. 11, 14, 16. Ze względu na warunki atmosferyczne i uwarunkowania techniczne zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin zjazdów lub całkowitą rezygnację z organizacji zjazdów.

Park linowy powstał w lipcu 2014 r. i jest kolejnym elementem realizowanego projektu „Aktywnie nad Wkrą – rozwój turystyki w gminie Pomiechówek”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

 

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl