Aktualności

Uroczystości w Forcie III

22.07.2021
Zapraszamy na uroczystości związane z obchodami 77. rocznicy likwidacji więzienia karnego gestapo na Forcie III w Pomiechówku!
Czytaj więcej

Nowy obowiązek dla właścicieli i zarządców budynków

21.07.2021
Od 1 lipca 2021 r. dla właścicieli i zarządców budynków przybędzie nowy obowiązek składania deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
Czytaj więcej

Park Dolina Wkry dla mieszkańców

19.07.2021
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku i korzystania z jego atrakcji!
Czytaj więcej

Repertuar kina na lipcowe weekendy

14.07.2021
Podajemy repertuar kina na lipiec
Czytaj więcej

Czyste powietrze – punkt już działa

13.07.2021
Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze" już dostępny dla mieszkańców
Czytaj więcej

Plac w Pomiechowie – całkiem nowa przestrzeń

12.07.2021
Przestrzeń przed kościołem w Pomiechowie zyska całkiem nowy wymiar
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl