Aktualności

Na gminnych drogach

09.08.2018
Przytorowa i Szkolna z nową nawierzchnią
Czytaj więcej

Rowery zmiana lokalizacji

31.07.2018
Zachęcamy do wypożyczania rowerów
Czytaj więcej

Dolina Wkry

30.07.2018
Podpatrujemy, na jakim etapie jest inwestycja
Czytaj więcej

Najbliższe uroczystości patriotyczne

29.07.2018
Najpierw 15 sierpnia obchody 95. rocznicy Bitwy nad Wkrą w naszej gminie, a kilka dni później uroczystość w Borkowie. Zapraszamy.
Czytaj więcej

Spędźcie z nami resztę wakacji

26.07.2018
Przed nami jeszcze miesiąc wakacji. Zachęcamy, by wykorzystać ten czas na wizytę w Pomiechówku.
Czytaj więcej

Ruszają zapisy na Wakacje z Pompą

25.07.2018
Farma Iluzji, Mamutowo, Pijalnia czekolady to tylko niektóre z propozycji atrakcji przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w ramach akcji lato.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl