Aktualności

Pomoc dla rolników po wiosennych przymrozkach

05.05.2020
Poszkodowani rolnicy do 18 maja 2020 r. mogą składać wnioski o szacowanie szkód.
Czytaj więcej

Multimedialna pracownia dla uczniów

04.05.2020
Po powrocie do tradycyjnej formy zajęć, na uczniów Szkoły Podstawowej w Starym Orzechowie będzie czekała mobilna multimedialna pracownia komputerowa wyposażona w 16 nowoczesnych laptopów.
Czytaj więcej

Wiosenny wystrój gminy

30.04.2020
Pracownicy urzędu tradycyjnie jak co roku dokonali nasadzeń kwiatów.
Czytaj więcej

Premiera tras TRInO w Parku „Dolina Wkry”

29.04.2020
Już w weekend tj. 16-17 maja zapraszamy na premierowe przejścia dwiema trasami TRInO, które zespół Parku „Dolina Wkry” przygotował we współpracy z Polskim Towarzystwem Turystyki Krajoznawczej.
Czytaj więcej

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek Online

28.04.2020
Z uwagi na trwający stan epidemii święto biblioteki odbędzie się tylko w przestrzeni wirtualnej. Tegoroczne hasło przewodnie brzmi "Zasmakuj w Bibliotece". W okresie 8-15 maja serdecznie zapraszamy do aktywności z Biblioteką Publiczną Gminy Pomiechówek!
Czytaj więcej

Odkomarzanie gminy - etap pierwszy

27.04.2020
Pod koniec kwietnia w okolicach zbiorników wodnych przeprowadzono działania mające na celu ograniczenie występowania komarów.
Czytaj więcej
1  2  3  4    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl