Aktualności

Projekt maluch

14.05.2021
Ruszamy z realizacją projektu dla najmłodszych
Czytaj więcej

Posprzątaliśmy!

27.04.2021
Dzień zielonej doliny za nami
Czytaj więcej

Ruszył spis

21.04.2021
Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?
Czytaj więcej

Wiosna ach to ty

20.04.2021
Wreszcie wiosna! Ruszyliśmy więc z wiosennymi pracami porządkowymi i sadzeniem kwiatów w przestrzeni publicznej. Będzie pięknie!
Czytaj więcej

Czas gabarytów!

20.04.2021
Przed nami coroczna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci. Skorzystajmy z niej jak najlepiej i pozbądźmy się niepotrzebnych rzeczy z naszych domów, garażów i strychów.
Czytaj więcej

Punkt Szczepień Powszechnych - coraz bliżej

20.04.2021
Nie słabną nasze starania utworzenia w budynku ośrodka kultury Punktu Szczepień Powszechnych.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl