Aktualności

Ruszyła rekrutacja do szkół i przedszkoli

19.02.2021
Informacja o zasadach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2021/2022
Czytaj więcej

40. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

19.02.2021
Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy końca ograniczeń i powrotu do normalnego życia. My już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórczością Stanisława Lema, 25 lutego g. 18:00 biblioteka publiczna.
Czytaj więcej

Zagramy z WOŚP

29.01.2021
29. Finał WOŚP odbędzie on-line. Wszystkie zaplanowane na ten dzień licytacje, pokazy i występy transmitowane będą za posrednictwem facebooka.
Czytaj więcej

Rekrutacja na bezpłatne kursy prawa jazdy

29.01.2021
LGD Zielone Mosty Narwi zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach na prawo jazdy kategorii C+E oraz kategorii C i C+E.
Czytaj więcej

Nabór na rachmistrzów spisowych - ZMIANA TERMINU!

25.01.2021
Nabór rusza 1 lutego i decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego termin naboru na rachmistrzów spisowych zostaje przedłużony do 16 lutego.
Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka

21.01.2021
Sto lat dla naszych babć i dziadków!
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl