Aktualności / Gmina Pomiechówek

Aktualności

Gmina Pomiechówek liderem absolutnym!

18.10.2019
16-17 października na terenie Centrum Konferencyjnego MsMermaid w Warszawie odbyło się jubileuszowe Forum Rozwoju Mazowsza. Gdzie gmina Pomiechówek otrzymała aż dwie statuetki, w tym lidera absolutnego.
Czytaj więcej

Listopadowe inwestycje w Nowym Modlinie

14.11.2019
Listopad to czas realizacji zadań inwestycyjnych w Nowym Modlinie. Rondo, ciąg pieszo-rowerowy oraz droga w Stanisławowie to elementy infrastruktury, które będą modernizowane w tym miesiącu.
Czytaj więcej

Obchody Dnia Niepodległości

13.11.2019
11 listopada wspólnie obchodzono 101 Rocznicę odzyskania Niepodległości.
Czytaj więcej

Debata o bezpieczeństwie

12.11.2019
Serdecznie zapraszamy na debatę społeczną poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Pomiechówek.
Czytaj więcej

„Stare drzewo – nowe życie”

12.11.2019
Zapraszam na zupełnie wyjątkowe wydarzenie w Ośrodku Kultury PomPA. W najbliższą niedzielę 24 listopada o godz. 17 odbędzie się wernisaż wystawy rzeźby Jana Bienkowskiego pt. „Stare drzewo – nowe życie”.
Czytaj więcej

Pomiechówek liderem inwestycji

04.11.2019
Pomiechówek wszedł do grona liderów w rankingu „Liderzy samorządowych inwestycji”.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod.pomiechowek@rodowsamorzadach.pl