Aktualności

Rajd śladami Bitwy nad Wkrą

10.08.2020
W ramach zbliżającej się rocznicy stulecia Bitwy Warszawskiej pojawiła się inicjatywa niezwykłego rajdu. Trasa prowadzić będzie od Pomiechowa do Jońca. Przewodnikiem będzie i wykład w drodze wygłosi dr Piotr Oleńczak.
Czytaj więcej

Pomóżmy Miłoszkowi!

07.08.2020
15 sierpnia o g. 15:00 odbędzie się koncert charytatywny, którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację małego Miłoszka.
Czytaj więcej

Rolniku, przygotuj się do spisu!

03.08.2020
Powszechny Spis Rolny rozpocznie się 1 września i potrwa 3 miesiące, do 30 listopada 2020 roku.
Czytaj więcej

Obowiązek posiadania umów!

29.07.2020
Przypominamy właścicielom nieruchomości posiadającym szamba o obowiązku posiadania umowy na wywóz ścieków i dowodów uiszczania opłat za tę usługę (rachunki, faktury VAT).
Czytaj więcej

Wkra czysta - wykonaliśmy badanie wody

28.07.2020
Przypominamy jednak, że kąpiel odbywa się na własną odpowiedzialność. Apelujemy o rozwagę!
Czytaj więcej

100. rocznica Bitwy Warszawskiej

27.07.2020
Zapraszamy na uroczystą mszę - 15 sierpnia g. 12:00 kościół św. Anny w Pomiechowie. Z uwagi na sytuację epidemiczną prosimy o zachowanie bezpieczeństwa.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  6    

Wspierają nas:

 

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Gminy Pomiechówek jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: Justyna Wyrzykowska iod@pomiechowek.pl