pieczec.png Strona główna

W zielonej dolinie Wkry

 • Przejdź do wpisu
  07.06.2023
  Jubileusz 25-lecia działalności Ognisk TPD na terenie naszej gminy
  Pełne wspomnień i wzruszeń było wczorajsze popołudnie. Wszystko za sprawą jubileuszu 25-lecia działalności Ognisk Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na terenie gminy Pomiechówek.
 • Przejdź do wpisu
  06.06.2023
  Dzień dziecka za nami
  Za nami Kulturalny Dzień Dziecka połączony z Ekologicznym Piknikiem Rodzinnym. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji o tematyce ekologicznej połączonych z potężną dawką wiedzy o środowisku. Wspólnie tworzyliśmy bomby nasienne, sadziliśmy kwiaty antysmogowe oraz zgłębialiśmy tajniki odnawialnych źródeł energii.
 • Przejdź do wpisu
  02.06.2023
  Umowa na przebudowę gminnych dróg podpisana
  W ciągu najbliższych 13 miesięcy zbudujemy i przebudujemy 25 odcinków gminnych dróg o łącznej długości 9,9 km. 1 czerwca wójt gminy Dariusz Bielecki podpisał umowę na realizację zadania z wykonawcą - firmą INFRASTRUKTURA BUD-59 Sp. z o.o. z Warszawy.
 • A3-23-9.png
  Przejdź do wpisu
  08.05.2023
  Spotkanie o baśniach z Joanną Piekarską
  Biblioteka Publiczna gminy Pomiechówek serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym baśniom, ich genezie oraz wartościom jakie ze sobą niosą. Widzimy się już w sobotę, 13 maja o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej na drugim piętrze biblioteki, przy ul. Jana Kilińskiego 3.